Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławskie Azoty dobrze zaczęły rok. W ubiegłym roku zysk był niemal o połowę niższy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2019 r. o 09:34 Powrót do artykułu
"Pozytywna informacja jest taka, że strat nie generuje już rozwiązana spółka "Elektrownia Puławy"." - teraz wszystkie koszty tzw. elektrowni przeniesiono do Azotów, wszyscy pracownicy przeniesieni i to pewnie z większymi zarobkami. Ot takie to szczęście nas spotkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że powyborczo ogłoszono iż ceny energii w drugim półroczu dla dużych przedsiębiorstw zostają odmrożone. Ciekawe panie redaktorze jak Azoty prognozują w związku z tą sytuacją swoje koszty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tam tym roku byl inny Prezes w tym inny, odrazu zmiana na wyniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławy zarabiają a tarnów sie za to bawi.rozdzielać premie i wszelkei nagrody parytetowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy i okolice powinny być osiem razy bogatsze od kleszczowa ,a tu średnio na jeża . Sprzedali was [ nasi ?] przedstawiciele sejmu i senatu . TAK - te sprzedajne krowy za PO i PSL !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy i okolice powinny być osiem razy bogatsze od kleszczowa ,a tu średnio na jeża .   Sprzedali was [ nasi ?] przedstawiciele sejmu i senatu . TAK - te sprzedajne krowy za PO i PSL !!!!!
 Czy oni czy pisdzielce jeden wał. Jedni i drudzy sie nadają do pchania karuzeli.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko przypomnę, że cztery lata temu pan Sławomir Wręga przywoziła pod bramę Azotów panią Elę Kruk i wspólnie obiecali siedzibę Grupy w Puławach. I co? I pan Sławomir ustawił siebie i rodzinę w zakładzie, a pani Ela zwiała do Brukseli. A ty ciemy ludzie dalej to kupujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak było za PO PSL z dostaniem sie do pracy. Szok Zwykłe sku........wo. Starałem się do pracy przez 3 lata mając ukończone technikum kierunek elektryczny. Pilnowałem tego i systematycznie odwiedzałem kurdupa. Zawsze byłem spławiany. Oczywiście nie dostałe sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak było za PO PSL z dostaniem sie do pracy. Szok Zwykłe sku........wo.  Starałem się do pracy przez 3 lata mając ukończone technikum kierunek elektryczny. Pilnowałem tego i systematycznie odwiedzałem kurdupa. Zawsze byłem spławiany. Oczywiście nie dostałe sie.
 Teraz trzeba mieć legitymację partyjną pisowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak było za PO PSL z dostaniem sie do pracy. Szok Zwykłe sku........wo.  Starałem się do pracy przez 3 lata mając ukończone technikum kierunek elektryczny. Pilnowałem tego i systematycznie odwiedzałem kurdupa. Zawsze byłem spławiany. Oczywiście nie dostałe sie.
 Widocznie cienki bolek byłeś hehe, ale teraz nasmaruj sie wazelinką i startuj.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pozytywna informacja jest taka, że strat nie generuje już rozwiązana spółka "Elektrownia Puławy"." - teraz wszystkie koszty tzw. elektrowni przeniesiono do Azotów, wszyscy pracownicy przeniesieni i to pewnie z większymi zarobkami. Ot takie to szczęście nas spotkało.
 Pracownicy Elektrowni owszem przeniesieni na Azoty ale za niższą pensję. Taka jest prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pozytywna informacja jest taka, że strat nie generuje już rozwiązana spółka "Elektrownia Puławy"." - teraz wszystkie koszty tzw. elektrowni przeniesiono do Azotów, wszyscy pracownicy przeniesieni i to pewnie z większymi zarobkami. Ot takie to szczęście nas spotkało.
Pracownicy Elektrowni owszem przeniesieni na Azoty ale za niższą pensję. Taka jest prawda!!!
 Pan Julian nie dostał prezesowskiej pensyjki w Azotach? Oj  nie powiem że mi przykro, widocznie nie zabiegał zbyt dobrze tak jak on potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...