Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Służba zdrowia wsparcia, pan Maj po spotkaniu z kolegami wie o tym najlepiej. Słabo wyglądał w marinie, twarz najgorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służba zdrowia wsparcia, pan Maj po spotkaniu z kolegami wie o tym najlepiej. Słabo wyglądał w marinie, twarz najgorzej
 Proszę o szczegóły. Na pewno okażą  się przydatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadajecie sobie sami pytania i odpowiadacie? Ale niskie loty a'la opozycji. Wstyd, że Dziennik Wschodni pozwala, aby na ich portalu była ciągła mowa nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla takiej inicjatywy Prezydenta Pawła Maja. Budżet Obywatelski uratowany, a służba zdrowia otrzyma tak potrzebne wsparcie finansowe z budżetu miasta. Takiego zarządzania naszym miastem oczekiwałem od Prezydenta i jestem taką decyzją usatysfakcjonowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się ogromnie, że idea budżetu obywatelskiego została uratowana przez pana prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że prezydent miasta wychodzi z taką inicjatywą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cokolwiek by nie zrobił i tak bedzie hejt, jad i wylewanie pomyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co wracac do mariny bo to bylo dawno. Mowy nienawisci jest coraz mniej Gadaniem nie ma sie co przejmowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służba zdrowia wsparcia, pan Maj po spotkaniu z kolegami wie o tym najlepiej. Słabo wyglądał w marinie, twarz najgorzej
 Podobno siłę argumentów było dobrze widać i w szpitalu też.. Czyli prawda że pobity przez swoich został?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służba zdrowia wsparcia, pan Maj po spotkaniu z kolegami wie o tym najlepiej. Słabo wyglądał w marinie, twarz najgorzej
Podobno siłę argumentów było dobrze widać i w szpitalu też.. Czyli prawda że pobity przez swoich został?
 Podobno? Ja prosiłem o szczegóły i konkrety. Podobno oraz ploty i bajdy są nękaniem, niszczeniem człowieka  i mową nienawiści. Dlatego przydadzą się w odpowiednim miejscu i czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służba zdrowia wsparcia, pan Maj po spotkaniu z kolegami wie o tym najlepiej. Słabo wyglądał w marinie, twarz najgorzej
Podobno siłę argumentów było dobrze widać i w szpitalu też.. Czyli prawda że pobity przez swoich został?
Podobno? Ja prosiłem o szczegóły i konkrety. Podobno oraz ploty i bajdy są nękaniem, niszczeniem człowieka  i mową nienawiści. Dlatego przydadzą się w odpowiednim miejscu i czasie.
 W szpitalu konkrety się znajdą - dokumentacja, monitoring, itp. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej matoły. Proponuję wrzucić artykuł na fb i skomentować pod własnym nazwiskiem, trolle za dyche. Czekam kiedy Pan Maj wytoczy pierwszy proces za zniesławienie. Oj czekam na ten dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dziennikowi zależy żeby taka eskalacja kłamstw i nienawiści zalewała fora? Do kiedy tak będzie? Ma dojść do tragedii w realu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem skąd pieniądze na służbę zdrowia wystarczy zmniejszyć zatrudnienie w szeroko rozumianej administracji państwowej oraz przestać sponsorować facetów w sukirnkach oraz pobierać opłaty za wizyty od wszystkich nierobów i darmozjadów co w mopdie aby siedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie! Dosyć pomysłów radnych PiS. To kpina. Najpierw przegłosowali budowę nowej hali MOSiR zadłużając nas na lata świetle i niestety to nie koniec bo utrzymać to to będzie koszmar, teraz BO :/ Budżet jest do innych celów niz finansowanie służby zdrowia czy szkół. Ma służyć ogółowi. I jeszcze PiSowskie extra drogie szczepienia za naszą kasę Gardialisem niby od HPV wycofane z Japonii i wycofywane z Danii bo robią więcej szkody niz pożytku. No brawo puławski pis :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że prezydent miasta wychodzi z taką inicjatywą.
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Miasto dotuje powiatową służbę zdrowia już od dawna, Grobel już dawno dawał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej matoły. Proponuję wrzucić artykuł na fb i skomentować pod własnym nazwiskiem, trolle za dyche. Czekam kiedy Pan Maj wytoczy pierwszy proces za zniesławienie. Oj czekam na ten dzień.
 Jeśli nic nie było to niech wyda ośiwadczeniei zapewni mieszkańców, skończą się pogłoski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie! Dosyć pomysłów radnych PiS. To kpina. Najpierw przegłosowali budowę nowej hali MOSiR zadłużając nas na lata świetle i niestety to nie koniec bo utrzymać to to będzie koszmar, teraz BO :/ Budżet jest do innych celów niz finansowanie służby zdrowia czy szkół. Ma służyć ogółowi. I jeszcze PiSowskie extra drogie szczepienia za naszą kasę Gardialisem niby od HPV wycofane z Japonii i wycofywane z Danii bo robią więcej szkody niz pożytku. No brawo puławski pis :/
 Przypominam, że Maj ma zawartą kolaicję z PiSem. A to spotaknie ze Smagową to promocja tej koalicji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej matoły. Proponuję wrzucić artykuł na fb i skomentować pod własnym nazwiskiem, trolle za dyche. Czekam kiedy Pan Maj wytoczy pierwszy proces za zniesławienie. Oj czekam na ten dzień.
Jeśli nic nie było to niech wyda ośiwadczeniei zapewni mieszkańców, skończą się pogłoski.
 Ma wydawać oświadczenie na twoje kryminalne anonimowe kłamstwa? Co anonimowi bandyci wymyślą następne? Też  będą rządać oświadczeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że prezydent miasta wychodzi z taką inicjatywą.
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Miasto dotuje powiatową służbę zdrowia już od dawna, Grobel już dawno dawał.
To co piszesz mija sie z prawdą. Od kilku lat, chyba conajmniej dwóch, miasto nie dotowało inwestycji powiatowych w służbę zdrowia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...