Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Błonia poprawione dzięki mieszkańcom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 16:57 Powrót do artykułu
Labirynt z trawnika. Gratuluje projektantowi. Śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dofinansowania na solary już utopili, urzędnicy z.a.s.r.a.n.i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze to boisko zabrało trochę miejsca tak są inne miejsca na piłkę nożna mozna było na południu miasta ulokować boisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w sumie boisk w Puławach nie brakuje, a będą kolejne podobne do SP11. Jestem też ciekaw, co z lądowiskiem sanitarnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parkingu będą lądować. Parking wielki jak lotnisko a za wjazdem na parking to kombajny mogą parkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lądowisko sanitarne powinno być umiejscowione przy szpitalu, a ścianka dla rozgrywania ZAWODÓW strażackich na terenie należącym do PSP. Błonia dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie 4 częsc błoni to parking. kocham moje auto ale to to juz lekka przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, Będzie nowa miejscówka do picia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem.... jakoś mi się nie widzą te błonia. Znając historie takich "parków", przewiduję, że kilka lat po wybudowaniu będzie tam pole minowe w postaci psich gówien na każdym rogu, obdrapanych i połamanych ławek, powybijanych lamp w latarniach, itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy mieli iluzję miejsca do wypoczynku jeśli przy okazji budowy nie zaprojektujcie także (działającego) monitoringu tego miejsca - kamery - i ewentualne interwencje na czyny wandali - wtedy będzie to miało sens, niż pozostawienie parku samemu sobie - bez kontroli służb, bo wówczas szybko obróci się to w ruinę. Normalne - za utopsji to znamy. Patrz choćby skwerek przy ul. Niemcewicza, niedaleko szkoły nr 6...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błonia, błoni sroni pierdoni! Całe życie to były ŁĄKI, a nie jakieś błonia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A temu oczywiscie źle. To idz zagospodaruj koś te łąki a nie tylko narzekasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...