Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Były policjant skazany. Jeździł pod wpływem alkoholu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2020 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Ja się pytam czym się różni były policjant od byłego radnego Kwapińskiego , który spowodował kolizję pod wpływem alkoholu, a dostał wyrok nisko żenujący od tego samego sędziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze a kiedy pojawi się artykuł o pijanym policjancie ( pracuje w Kazimierzu Dolnym) , który dał swój samochód do prowadzenia koledze również pijanemu oraz z zakazem sądowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ten policjant nie był z PIS ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Włodziu. Jesteś w porządku gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo ktora łajza go w to wrobila. Znacie niejaką Pauli... Samoł.... A policjant był prawdziwym policjantem Tylko kolegów miał ku....wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam czym się różni były policjant od byłego radnego Kwapińskiego , który spowodował kolizję pod wpływem alkoholu, a dostał wyrok nisko żenujący od tego samego sędziego.
 Tym że radny K. dodatkowo skasował auto lądując w przydrożnym rowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno uwierzyć, że w puławskiej milicji był tylko jeden taki co za kołnierz nie wylewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie tą mende co to wrobila....? Chyba wiecie jak bylo.... Ona zglaszala na policję że coś takiego widzi ale wcale jej tam nie bylo tylko kumple Włodka go wystawili i do niej dzwonili żeby ona go wystawiła To będzie ta całą Paula patologia wiecie kto to chyba. Policjanci ja znają a świra w sądzie u prokurator niby źle się poczuła i do Abramowicz kazała się zawieść ale mende to jest. Knajpie prowadzi teraz ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paula samoly.....tosz to pulawka prostytuta. Juz jakis gandzio ja porwal. Matka szukala. Cala rodzina samolyk...to patusy. Nieroby,lewusy. Jej ciocia z fenolami soe prowadzala.hehhe paula patus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nazwisko zmieniła on i matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś ten wyrok zbyt surowy. Policjant w domu ma prawo być w stanie wskazującym . Przyjaciele wiedzą jakie kto ma zwyczaje. A dobry funkcjonariusz zawsze ma wielu wrogów. Czuć z daleka zemstę kasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam czym się różni były policjant od byłego radnego Kwapińskiego , który spowodował kolizję pod wpływem alkoholu, a dostał wyrok nisko żenujący od tego samego sędziego.
Tym że radny K. dodatkowo skasował auto lądując w przydrożnym rowie.
 Koszta sprawy na koszt podatnika. Każdego z nas. Taka sprawiedliwość 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...