Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Chcą obniżyć stawki za handel publiczny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2019 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Świetna majowa taktyka: klient awanturuje się, nieudolni urzędnicy nie potrafią ściągać opłat, to je zlikwidujemy. Proponuję zlikwidować podatek od nieruchomości i gruntów, urzędnicy nie będą mieć problemu i mniej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal państwo działa teoretycznie. Trzeba wrócić do handlu na chodnikach z leżaków jak w latach 80. I jeszcze rąbankę z samochodu od rzeźnika żeby można było kupić. A miało być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszowa taktyka 200zl za m2. Fajnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten burdel i handlarzy z Centralnej należy pogonić! Mamy XXI wiek i wstyd, żeby taki bałagan był. Groblowi nie udało się, zobaczymy czy Maj da radę. Z Cyganami porażka, czekamy na wyniki tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" puławski Ratusz postanowił wycofać się z siłowego rozwiązania polegającego na finansowym zmuszaniu kupców do handlu w wyznaczonych miejscach" - skoro dane miejsce jest objęte opłatą targową to jest obowiązek zapłaty przez handlującego. Nikt nikogo nie zmusza do handlu w innym miejscu, zobowiązuje to respektowania przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o wielki handel i kupców, tylko o działkowców amatorów którzy w sezonie dorabiają sobie niewielkie kwoty na sprzedaży owoców i warzyw. Porównywanie tego do lat 80 jest lekko nie na miejscu. Żaden super hiper korpo market nie zapewni tak szybkich dostaw, żeby truskawki czy maliny były równie świeże co te kupione prosto od producenta. Tworzenie targowisk na osiedlach jest trudne, a mieszkańcy jednak chcą kupować świeże warzywa i owoce i trzeba to w lokalnych przepisać uwzględnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwiają się po klatkach schodowych i między samochodami, brydasy. Sami handlarze pod stokrotką, z gaciami na Centralnej. Miejsce do handu to hala na Piaskowej i koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska jest bezradna to po co ich trzymać zlikwidować i koniec, jak nawet Ukrainek z pełnymi torbami ciuchów nie potrafią złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabić paliki, posiać trawę, dać tabliczkę, jak będą dalej niszczyć zieleń to mandaty i koniec z tym dziadostwem na centralnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo, Maj nie chce likwidować ani ucywilizować tego handlu, ale ośmielić większą liczbę osób do handlowania na tych pseudotargowiskach obniżając opłaty. To jest zagranie populistyczne! Powie, że obniżył podatki, tylko nie te, które są dla nas mieszkańców najistotniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedna istotna kwestia w temacie opłaty targowej: 95% pobranej opłaty targowej otrzymuje jednoosobowa spółka gminy Przedsiębiorstwo „Nieruchomości Puławskie” Sp. z o. o. w Puławach. Tak więc czyżby Maj działał na niekorzyść spółki miejskiej? Czy ta spółka nie jest zdolna pobierać skutecznie opłat? Czy nie ma nadziei, że zmieni to nowy prezes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest chora osoba ktora ciagle mowi Maj Maj. Wszystko na nie. Wybory juz sie skonczyly i trzeba sie uspokoic. Nalezy uszanowac wole wyborcow. Nieszczesliwy czlowieki uspokoj sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest chora osoba ktora ciagle mowi Maj Maj. Wszystko na nie. Wybory juz sie skonczyly i trzeba sie uspokoic. Nalezy uszanowac wole wyborcow. Nieszczesliwy czlowieki uspokoj sie.
Trochę łupie mnie w kolnanie, dziękuję za troskę. Życie mam szczęśliwe, dzieci zdrowe. Przepraszam, że piszę o Maju, a nie o innym kandydacie startującym w wyborach, ale niestety to Maj sprawuje urząd prezydenta. To fakt, że kampania wyborcza się skończyła. Teraz oczekuję od Maja realizacji jego obietnic i programu wyborczego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co ciągle ten sam artykuł wielokrotnie powielany tu na dzienniku. Kilka dni temu byl ten sam. ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/szansa-na-obnizenie-oplat-targowych,n,1000247843.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suwerenie spokojnie a doczekasz sie spelnienia obietnic wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem cierpliwy, ale skoro temat dotyczy jednego z punktów programu wyborczego to należy go zrealizować zgodnie z obietnicą. Obiecane było jedno funkcjonalne targowisko . Tego nie ma, no bo przy tesco to Grobel wymyślił, a to nie jest to czego chciał Maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko u nas prywatne pożyczki o najniższym oprocentowaniu na rynku! Z naszą pomocą możesz załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Przy 3% daje możliwość uzyskania pożyczki w każdej sytuacji - od wpisów w bazach danych po klasy komornicze. Decyzja online w ciągu 30 sekund. Wstęp na najwyższym poziomie Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem naszego adresu e-mail: dm8780115@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem cierpliwy, ale skoro temat dotyczy jednego z punktów programu wyborczego to należy go zrealizować zgodnie z obietnicą.  Obiecane było jedno funkcjonalne targowisko . Tego nie ma, no bo przy tesco to Grobel wymyślił, a to nie jest to czego chciał Maj.
 Wymyślił to Gagarin. Albo Mieszko 1. Najważniejsze że targowisko będzie. Nie sądzisz przeżarty nienawiścią zakompleksiony mały czkowieczku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem cierpliwy, ale skoro temat dotyczy jednego z punktów programu wyborczego to należy go zrealizować zgodnie z obietnicą.  Obiecane było jedno funkcjonalne targowisko . Tego nie ma, no bo przy tesco to Grobel wymyślił, a to nie jest to czego chciał Maj.
Wymyślił to Gagarin. Albo Mieszko 1. Najważniejsze że targowisko będzie. Nie sądzisz przeżarty nienawiścią zakompleksiony mały czkowieczku ?
 I znowu prawdziwy katolik, Polak nie potrafi podawać argumentów tylko obraża innych. No i oczywiście to jak zwykle majowy wyborca. Jakie to znamienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem cierpliwy, ale skoro temat dotyczy jednego z punktów programu wyborczego to należy go zrealizować zgodnie z obietnicą.  Obiecane było jedno funkcjonalne targowisko . Tego nie ma, no bo przy tesco to Grobel wymyślił, a to nie jest to czego chciał Maj.
Wymyślił to Gagarin. Albo Mieszko 1. Najważniejsze że targowisko będzie. Nie sądzisz przeżarty nienawiścią zakompleksiony mały czkowieczku ?
I znowu prawdziwy katolik, Polak nie potrafi podawać argumentów tylko obraża innych. No i oczywiście to jak zwykle majowy wyborca. Jakie to znamienne.
 Od lat atakujesz i obrażasz A to Matrasa A to Kraszewskiego Szulowskiego. Nigdy nic konstruktywnego. Tylko hejt dla hejt.  Jesteś wstrętnym przeżartym nienawiścią zakompleksionym obrzydliwym trollem. Tyle w temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...