Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Czy spółdzielnie nas nie przegrzewają?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2017 r. o 16:15 Powrót do artykułu
obserwator napisał:
no właśnie po co OPEC w Puławach może "orzeszek" odpowie jak tam pewnie pracuje.
Żeby ci tyłek nie przymarzł do stołka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przymarznie w spółdzielni grzeją na full i podzielników nie ma :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Nowak szuka awansu? A może na prezesa w opecu chce iść? Pseudoekspert chory na stołek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to ten Pan Nowak tak głosi swoje opinie ? Czy autor może podać źródło ? Sonda wśród prezesów zaj... bista. na co liczył Pan redaktor, że Spóldzielnie powiedza tak pomylilismy się płaćcie hajs i nie gadajcie. Druga sprawa to chyba rzeczywiście dupsko kogos rozbolało skoro takie larum podniesiono. Może trzeba sie nad tą mocą zastanowić we wspólnotach i spóldzielniach. OPEC to tak lubi najlepiej wystawić fakture za zużycie na  ciepłomierzu głównym w budynku i mieć wszystko w d..... pie. Z tym powrotem do tej mocy zamówionej nie dajcie sie robić, że to tyle kosztuje. Nie dajcie się także robić, że obniżenie jej spowoduje niedogrzanie budynku. Przyjął sobie ktos z palca, że tyle ma być i niech barany płacą jak za zboże. No dawać trole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan pracownik OPEC chce na bezrobocie? Jak będą cięcia mocy to i cięcia ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, po co OPEC, MZK, MPWiK szkoły, drogi, wszystko powinno być za darmo. Tylko nie to co ja robię. O to powinno być bardzo drogie i potrzebne. Takt drogie, żeby jedno kosztowało tyle co BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy pan nowak szuka awansu? a może na prezesa w opecu chce iść? pseudoekspert chory na stołek?
tak. na lpu24 jest artykuł,  pt: "miałem sen - gdybym był prezesem opecu :) he he...  ***lpu24.pl/2017/01/12/mialem-sen-czyli-gdybym-byl-prezesem-opecu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan N. generalnie poczuł niepohamowaną potrzebę pisania na LPU24.pl. Zaczął od OPECu (miał sen, że będzie prezesem), poprzez ekonomię (np. sztuka negocjacji) po ostatnie wywody.... na temat jego "pasji", czyli brydźa... brakuje tylko jeszcze numeru buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem z jakiego powodu tak mnie bardzo nie lubisz ... O co Tobie chodzi??? Ja mam odwagę występować pod swoim imieniem i nazwiskiem - a Ty???? O ile mi wiadomo, nikomnu nie jest zabronione pisać artykuły. Pióro w rece i wolna droga. Jak nie rozumiesz sensu metafor to nie polemizuj:) Gwoli informacji: jestem starszym specjalistą ds. taryf w pionie energetyki GA ZA "Puławy" S.A. a numer mojego buta to 41. Z wykształcenia jestem ekonomistą a nie wiem co masz do brydża. Czyżby ta gra była zbyt wymagająca dla Ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie lubi metafor to trudno... Gdyby autor artykułu napisał skąd czerpał informace - portal lpu24.pl - wiele rzeczy byłoby jaśniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do ciebie. Każdy może pisać o czym chce. Od tego są nowe możliwości jakie daje internet. Każdy chce błysnąć w dzisiejszcym świecie na różne sposoby. Widocznie ty kolego N. sobie taki wybrałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z anonimami nie polemizuję. Krów razem nie paśliśmy - ujawnij się, to pogadamy. Ja piszę o tym na czym się znam... jak przeczytałem wszystkie komentarze - to w większości wpisy ad personam a nie na temat. Koszty za ciepło są zawyżone i zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Jeżeli osoba wybierająca ryczałt płaci tyle co ta z podzielnikami to nie jest w porządku - po za tym - że ta pierwsza grzeje ile chce i pozwala jej kryza; a ta druga oszczędza... Od tego momentu nie odpowiadam na wpisy osób występujących anonimowo. Hejtujcie gdzie indziej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę pan Nowak człowiek orkiestra. Powinien jeszcze dodać że próbował być w Azotach gwiazdą związków zawodowych, ale jakoś niewielu mu zaufało. Jest taka zasad że jak ktoś uważa że zna się na wszystkim to nic nie umie. Wg mnie p. Nowak przygotowje się do kariery politycznej, jego mentro już powrócił do łask.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty co zrobiłeś dla lokalnej społeczności, że tak z przekonaniem krytykujesz??? Pochwal się swoją karierą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rnowak napisał:
A Ty co zrobiłeś dla lokalnej społeczności, że tak z przekonaniem krytykujesz??? Pochwal się swoją karierą...
Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie oddanie dla ludu dla idei... Raczej pan walczy o siebie, a lud to trampolina. Było już takich w dziejach. Ważne by być prezesem, przecież miał pan sen :) Przy okazji - nie można panu zarzucić skromności :D Przejrzałem te artykuły na LPU24.pl i zapytam - po co te artykuły o sztuce negocjacji czy Brydżu? Przecież wystarczy wpisać hasła w google i ta wiedza wyskakuje w dziesiątkach różnych linków? Po co się powtarzać? Pisanie dla pisania jak dla mnie. Gdyby tego nie było w necie to jeszcze bym zrozumiał.... albo gdyby pan wrzucał jakieś swoje nowe odkrycia w tej dziedzinie czy spostrzeżenia z partyjek, a nie leje pan teorię jakiej pełno w google.... Co do tych opłat za ciepło - nawet pana trochę rozumiem, bo też mieszkam w bloku i wkurzają mnie rachunki za ciepło. Zapewne to jest pana motywacją i nawet to doceniam, że chce pan zrobić porządek, ale niech pan mnie oświeci - dlaczego do tej pory nikt nie pokusił się o zmniejszenie opłat skoro jak pan twierdzi jest to możliwe, że jast ku temu jakaś nie otwarta "furtka" i że OPEC doi nas - swoich klientów? I niech pan powie co w sytuacji gdy zmniejszy pan moc zamówioną, a przyjdzie np. mróz (-30 stopni)?. Zagwarantuje pan, że wtedy nie będzie dużej dopłaty za moc, którą się pobrało, a nie zamówiło zawczasu? Pytam bo się nie znam, ale żeby się potem wszyscy nie obudzili z ręką w nocniku. A co do obrazowych przykładów jakie pan stosował w artykułach (np. o noszeniu skrzynek) to ja też panu wrzucę takowe - idąc na "logikę" - to jest tak z tym "oszczędzaniem" jak z kupowaniem tanich zamienników do samochodu.... pojdździ się taniej - i owszem - ale na tanich częściach dlaeko się nie zajedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rnowak napisał:
Jak ktoś nie lubi metafor to trudno... Gdyby autor artykułu napisał skąd czerpał informace - portal lpu24.pl - wiele rzeczy byłoby jaśniejsze...
Panie Nowak ci którzy faktycznie coś robią nie wynoszą tego na forum publicznye tylko zapier...dalają w pocie czoła i nie oczekują orderów. Pan od dawna jest chory na stołek i karierę. Taka to prawda o pana działalności. Może pan powie czy za pismactwo na portalu internetowym bierze pan wynagrodzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan rafnowak gwiazda ,i operator kotła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JanKowalski napisał:
Panie Nowak ci którzy faktycznie coś robią nie wynoszą tego na forum publicznye tylko zapier...dalają w pocie czoła i nie oczekują orderów.
Otóż to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...