Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Debata przeciwko dopalaczom

Utworzony 20 września 2015 r. o 20:21 Powrót do artykułu
DOPALACZE OKNEM NA TAMTEN ŚWIAT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zalegalizować konopie. Młodzież miałaby alternatywę eksperymentów z niebezpiecznymi chemikaliami. To absurd, że za uprawę naturalnej rośliny można trafić dowięzienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkanie dla bezrobotnych??? Większość ludzi o tej porze jest w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja godna pochwały. Szkoda tylko, że Państwo Polskie tak ciężko z tym walczy, że skupia się obecnie jedynie na przestrzeganiu (też ważne) - ale ukazuje to niemoc w zwalczaniu (fizycznym) tych dziadów, że jedynie zostało "uświadamianie" klienta by tego nie kupował. Wojna psychologiczna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągnąć do odpowiedzialności tych co dopuścili to gówno do legalnej sprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zalegalizować konopie. Młodzież miałaby alternatywę eksperymentów z niebezpiecznymi chemikaliami. To absurd, że za uprawę naturalnej rośliny można trafić dowięzienia!
Niestety wtedy spadła by wykrywaloność przestępstw bo najłatwiejszy cel czyli małolaty nie wpadałyby juz z lufką i 0,5g w kieszeni. Poza tym jeszcze by cena towaru spadła i mafia przestała by na tym zarabiać. To se ne da. Poza tym my nie chcemy rozwiązywać problemu. My chcemy sobie podebatować bo nam wojewódzka taki przykaz dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka z dopalaczami w Polsce to jest żenada co z tego ,że robią naloty na te sklepy jak nie znajdują towaru (przypadek nie sądzę ? czyżby wtyki) poza tym większość sklepów wygląda tak samo jakby były sklepami sieciowymi. Mądrzejsza część Puławskiej i Polskiej młodzieży mówi jebać dopalacze to gówno biorą tylko jebane umysłowe gimby i dysmózgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Ludzie, którzy wiedzą o co chodzi w tym biznesie nie pojawią się na spotkaniu bo będą bali się represji ze strony policji w związku ze skojarzeniem ich twarzy ze środowiskiem. 2. Ludzie, którzy mogą wnieść coś sensownego do dyskusji nie ufają policji bo widzą jak ta codziennie mydli oczy społeczeństwu oczy rzekomymi sukcesami "w walce z narkobiznesem". Ludzie świadomi tej propagandy nie przyłożą ręki do nakręcania kolejnej spirali obłudy, którą ta debata pachnie na kilometr. 3. Wiadomo jak kończą konfidenci. Dla czego to piszę? Bo jestem przeciwny dopalaczom (zwłaszcza sprzedawanych nieletnim osobom) ale nie mam zaufania do policji i choć chciałbym przyczynić się do rozwiązania problemu to nie widzę takiej możliwości choć wierzę, że mógłbym. Szkoda. (Czyli takie czeskie auto;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na chwilę obecną tylko ofensywa informacyjna w necie, tv, radio, ulicy, szkołach i masowe naloty na sklepy handlujące tym g.wnem. Musi zmienić mentalność; młodzież musi mieć alternatywę - można przecież robić coś innego. Nie legalizujmy miękkich ani twardych dragów ale nie każmy zawiasami za śladowe ilości tylko nakładajmy grzywny. I rozmawiajmy z naszymi dziećmi; nie zostawiajmy tego innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwna legalizacji konopii!Jak będzie dostęp do tego,nie będzie kary ,to będzie także tragiczne!Widziałam już wiele razy najaranych.Nie wiedzą co robią,nie pamiętają na drugi dzień niczego!Aby żrą i śpią!Tyle tylko że po paleniu nie są agresywni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś przeciwna legalizacji konopii, ale sama widzisz, że nie są tak niebezpieczne jak dopalacze. Alkohol może też zdelegalizować, po jego spożyciu niektórzy są agresywni. Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. Aby żrą i śpią - dla mnie to motto życiowe i pełnia szczęścia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszy mnie jak w prasie podają informacje,ze zatrzymali sprzedawczynię ze sklepu z dopalaczami.Gdzie właściciele sklepów,że sprzedawczyni ma odpowiadać.Pracuje jak każdy inny,co jej każą to sprzedaje taka rola sprzedawcy sprzedać towar w sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...