Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
20 osób z 400. No sukces jak cholera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie względy kulturowo religijne mogą przeszkadzać w pieleniu czy sprzątaniu. Religia im zabrania żyć w czystym otoczeniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to wielki sukces. Za poprzedniej władzy mówili że się nie da! Teraz pracuje 12 cyganów! To jest sukces!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Kiedy ostatnio w Puławach pracował rom? A 12 romów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestraszyli się kontenerów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo prezydent Teraz telewizja do nas przyjedzie. I drugi prezydent. Cyganie w Puławach pracują ! Cud nawet szkoły ruszyły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwila! A jak te osoby są ubezpieczone? Płaci składki zus miasto czy spółdzielnie? Coś mi tu brzydko pachnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym że odpracowują to bym nie przesadzała. Moja sąsiadka zapisała się do tego programu bo ma zadłużone mieszkanie i mówi że chodzi tam i udaje że pracuje podpisują jej papier i niedługo połowę długu będzie miała umożone. Ja muszę zapieprzać w robocie po 10 godzin na mrozie albo na słońcu za taką samą kasę bo prywaciaż więcej nie da a tu się darmozjadom funduje niby odpracowywanie żeby ich głowa nie bolała że wywalą ich do kontenera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę napisać wszystko. Każde kłamstwo. Byle doj...ać. Plewi i sadzi sie pewnie samo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja w takim razie przestaję płacić podatek za mieszkanie i grunt za śmiecie za wodę i opec i też odpracuję w soboty albo po robocie. Gdzie to trzeba się zgłosić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję postawić pierwsze kontenery myślę że samo widmo przeprowadzki przekona kolejne 20%. A później zacząć powoli przesiedlać tych z największym zadłużeniem. Myślę że finalnie 10% największych leni zamieszka w blaszakach. Sprywatyzowanie tych 10% lokali komunalnych pozwoli sfinansować całą operację 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikomu nie broni pracy fizycznej. Na byle budowie dostaną te pieniądze, a Ukraińców trzeba przewozić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby miasto nie zapomniało 15zł brutto/godzina!!! efekty pracy kierownik też niech sprawdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mnie ciekawi czy tej osobie, którek względy "kultorowo-religjne" nie pozwalają pracować, jednocześnie nie przeszkadzają w jedzeniu cudzego chleba i prowadzenia pasożytnictwa?
 Oglądałem swego czasu bodajże w "Ekspresie reporterów" w telewizji reportaż o Romach wymuszających na ulicy dobra materialne od przejeżdżających ludzi.Żyli w osadzie zamkniętej,gdzie mieli swojego przywódcę.90 % z nich nie pracowało,żyjąc z zasiłków.Reporter pytał przywódcy tej osady dlaczego nie pracują,to powiedział,że im ich kultura i religia nie pozwala wykonywać pewnych zawodów np.sprzątania.Ale oszukiwać i wróżyć to już im kultura i religia pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja w takim razie przestaję płacić podatek za mieszkanie i grunt za śmiecie za wodę i opec i też odpracuję w soboty albo po robocie. Gdzie to trzeba się zgłosić?
 Trzeba złożyć wniosek do prezydenta Maja on na pewno Ci to załatwi po to przecież go wybrałeś żeby nie możliwe stało się możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się nie zrobi w tym dziwnym mieście to źle. Aby dowalić zeszmacić opluć
 A na co żeś pan liczył że pan krytykowałeś wszystko w czambuł i opluwałeś przez 4 lata a teraz pana będą za każde pierdnięcie w stołek wynosić na piedestały. Weź się pan lepiej do roboty jakiejś produktywnej bo na razie to pan tylko nieudolnie udajesz że coś robisz. Chorobliwe bazgrolenie bzdur w internecie nie ma nic wspólnego z pracą na rzecz miasta tu trzeba realnych działań i mądrych decyzji a na to niestety się nie zanosi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...