Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ekspedientka pójdzie siedzieć, a faceta który był "na górze" całej hierarchii prokuratura kazała wypuścić do domu. BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałujecie ich w dupę jak ,,króla'' dopalaczy. Firma działała legalnie a ekspedientce postawiono zarzuty :) śmiech na sali. Od pięciu lat jest przyzwolenie państwa na tego typu działanie. Druga sprawa dilerzy :) policja zna ich doskonale i co :) i jajco :) skoro nie można w tej kwestii narkotyków to może skarbówka miałaby pole do popisu :) ale ......... Chore prawo takie skutki :) narkotyki zabronione, handel/posiadanie również ale na ćpuny nie ma bata :) chodzą naćpani od obietnic rządowych. Minął wybory i znowu wszystko wróci do normy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic jej nie zrobią,bo policja wiedziała że dopalacze były,a sklepik ogólnie to tylko była przykrywka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają pieniądze na dopalacze, to może niech zapłacą teraz za leczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ten hałas? Wprowadzić dożywocie lub karę śmierci za dopalacze i narkotyki i sprawa załatwiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy sie jak w Lublinie, nic im nie udowodnią, a ekspedientka dostaniw jwszcze odszkodowanie jak zjedzie..;) prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie Tesco tam sprzedawany jest Domestos w kolekcjonerskich opakowaniach. Spozycie tego srodka grozi licznymi poparzeniami wewnetrznym i moze doprowadzic do smierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałujecie ich w dupę jak ,,króla'' dopalaczy. Firma działała legalnie a ekspedientce postawiono zarzuty :) śmiech na sali. Od pięciu lat jest przyzwolenie państwa na tego typu działanie. Druga sprawa dilerzy :) policja zna ich doskonale i co :) i jajco :) skoro nie można w tej kwestii narkotyków to może skarbówka miałaby pole do popisu :) ale ......... Chore prawo takie skutki :) narkotyki zabronione, handel/posiadanie również ale na ćpuny nie ma bata :) chodzą naćpani od obietnic rządowych. Minął wybory i znowu wszystko wróci do normy
Ile tego mocarza trzeba wziąć żeby tak pier dolić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie Tesco tam sprzedawany jest Domestos w kolekcjonerskich opakowaniach. Spozycie tego srodka grozi licznymi poparzeniami wewnetrznym i moze doprowadzic do smierci.
Zamknąć to trzeba Ciebie ale w Tworkach  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tego mocarza trzeba wziąć żeby tak pier dolić ?
Ty pierdo .... bez dopalaczy, strach pomyśleć co by się działo po ich zażyciu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekspedientkę ukarano to jak w tym przysłowie "pan zawinił chłopa powieszono", jeżeli to była właścicielka i ekspedientka to tak, a jeżeli nie no to tak jak u mnie w pracy,szef karze mi trzymać palec w du*** to trzymam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry szpital, wszystkie badania, bez skierowania, bez kolejki, super opieka lekarska i pielęgniarska. To dla świrów, a dla normalnego pacjenta.... wiadomo. Ukochany kraj, umiłowany kraj... Ziobro wróć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki kraj. Dopiero jak media nagłaśniają problem to urzędnicy od picu robią akcję. Kiedyś był prykaz aby punkty z automatami likwidować to zaraz były kontrole z sanepidu, straży pożarnej, nadzoru budowlanego, inspekcji pracy, celników i policji. Niech teraz też te służby naślą na punkty z dopalaczami i po sprawie. Codziennie kontrola innej jednostki i najmniejsze uchybienie lub pretekst i kara finansowa. Złe oznaczenie drogi pożarowej - kara, słaba wentylacja - kara, sprzedaż bez paragonu - kara, przekroczenie tygodniowego czasu pracy ekspedientki - kara itp, itd........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyko słabi gracze biorą dopalacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Obserwowali, obserwowali i ekspedientkę zatrzymali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekspedientkę ukarano to jak w tym przysłowie "pan zawinił chłopa powieszono", jeżeli to była właścicielka i ekspedientka to tak, a jeżeli nie no to tak jak u mnie w pracy,szef karze mi trzymać palec w du*** to trzymam.
Czy szef też taki analfabeta.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Obserwowali, obserwowali i ekspedientkę zatrzymali.
Bo to najłatwiejsze.Łapanie po najmniejszej linii oporu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale coś się wreszcie dzieje z tym sklepem!!!A co ekspedientka jest bez winy?może mi wmówicie że nie wiedziała co sprzedaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale coś się wreszcie dzieje z tym sklepem!!!A co ekspedientka jest bez winy?może mi wmówicie że nie wiedziała co sprzedaje?
Wiedziała i to dobrze aczkolwiek jej nie będzie a towar zostanie. Jeden z dilerów wmawiał mi że to nie jego wina że ludzie biorą on im tylko dostarcza to czego potrzebują :) teraz jak jest kocioł zawinął dupę i nie myśli o potrzebujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale coś się wreszcie dzieje z tym sklepem!!!A co ekspedientka jest bez winy?może mi wmówicie że nie wiedziała co sprzedaje?
Wiedziała i to dobrze aczkolwiek jej nie będzie a towar zostanie. Jeden z dilerów wmawiał mi że to nie jego wina że ludzie biorą on im tylko dostarcza to czego potrzebują :) teraz jak jest kocioł zawinął dupę i nie myśli o potrzebujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...