Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Koszt budowy szkolnych boisk powyżej założeń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2019 r. o 13:26 Powrót do artykułu
Za Po i ZSL to się budowało tanio a ludzie żyli w dostatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie oferty powyżej kosztorysu. Szybko życie zweryfikowało wpis prezydenta Maja sprzed miesiąca, w którym napisał tak: "W ostatnich latach, szczególnie w roku wyborczym, ceny po przetargach przewyższały lub oscylowały wokół wartości planowanych kosztów realizacji inwestycji. Na uwagę zasługuje fakt, że w roku bieżącym sytuacja uległa zmianie i jak do tej pory, ceny są często niższe niż wynika to z kosztorysów inwestorskich. Napawa to dużym optymizmem na przyszłość, gdyż okazuje się, że może być taniej niż było to tej pory."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja mogłem głosować na maja ! Czy mogę cofnąć swój głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to procent droższe? Trzy czy pięć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokój prezydentowi. Przecież to nie on winduje ceny przedsięwzięć a firmy. Skąd ten wzrost? Bo wszystkie materiały drożeją. Chcieliście 500+ to nie dziwcie się że koszty życia poszły w górę. Żeby dać wam 500 muszą wam zabrać gdzie indziej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O a dopiero Maj wychwalał się jak to wszystkie przetargi poniżej przewidywań. Populista czy naiwny człowiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież były niższe. Teraz cena jest o ile wyższa? 5%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zepsuć relacje z Azotami w mniej niż rok. Cudowny wyczyn prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z boiskiem w SP 3 ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o SP3, to pytanie do Grobla i jego wice blond
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...