Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Kto chce być nowym radnym? Nieoficjalnie są dwa nazwiska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2016 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Oj, a myślałem już do właszy rwał się będzie Marcin Mizerw. Przecież od lat prowadzi kampanię wyborczą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem cóż dziwnego jest że pis nie zarejestrowało komitetu. Przecież pan Matras to kolega z plakatów radnego dyktafona. Stowarzyszenie przyjazne włostowice to pis. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Sosik to na Włostowice się przeprowadził? Ma chłopak parcie na stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A pan Sosik to na Włostowice się przeprowadził? Ma chłopak parcie na stołek.
Czyzby vice SIS Teraz ztartowac mial z komiteteu Grobla? To chyba jakies zarty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego mój komentarz został usunięty. Ponawiam zatem - dementuję informację zawartą w artykule. Nie będę kandydatem w wyborach uzupełniających do RM Puławy. Pozdrawiam, Robert Sosik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie komentarze są usuwane, mam wrażenie, że na stornie działa cenzura. Może redakcja się odniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zamiast pana Sosika kandydatem będzie pan SAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kogo głosować? Chyba najlepszym kandydatem będzie Działacz Społeczny Paweł Matras. On pomógł wielu ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten działacz społeczny to pisowiec z krwi i kości. A do tego prezesina kolejnego stowarzyszenia, które zapewne pretenduje do dojenia pieniędzy publicznych. Tacy to powinni najpierw do roboty, a nie działać im się zachciewa i tylko koryta szukają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kogo głosować? Chyba najlepszym kandydatem będzie Działacz Społeczny Paweł Matras. On pomógł wielu ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedzialny wyborco naklej sobie na czole swój wybór a nie trollujesz tutaj, a moze to pan kandydat albbo jego koleżka dyktafon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach część nieudaczników ma ból dupy na punkcie dyktafona. Więcej wazeliny lub luzu, a mniej będzie bolało buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie czymś sobie zasłużył? na te opinie Niektórzy jeszcze myślą i boli ich to jak ....... nagrywający w siedzibie stowarzyszenia ludzi dostarczonym przez dziennikarzy dyktafonem ...... śmie rządzić nami i uważać się za autorytet moralny. Po za tym ciekawe skojarzenie z wazeliną ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nabroiłeś kiedyś i pyskowałeś nauczycielowi to do tej pory mówią na Ciebie gówniarz i pyskacz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze pan radny nazywany tu pieszczotliwie dyktafonem zapracował sobie solidnie na ten przydomek, a jako osoba publiczna, a za taką się podaje, powinnien starać się bardziej. I tak już jest że choćby na kolanach do Częstochowy poszedł dyktafonem zostanie. Po drugie jego "działalność" opiera się na niemoralnych praktykach, czyli wykorzystwaniu funkcji publicznej do pozyskiwania pieniedzy publicznych. Przypomnę tylko że radny ten reprezentuje  prawą i sprawiedliwą partię a w kościele na każdej uroczystości w pierwszej ławce siedzi. Niech więc każdy oceni taką postawę sam, dla mnie to prostactwo i hipokryzja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O moralności pisze ktoś kto nie ma odwagi cywilnej podpisać się imieniem i nazwiskiem. Idź do radnego śmieciu i mu to powiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O moralności pisze ktoś kto nie ma odwagi cywilnej podpisać się imieniem i nazwiskiem. Idź do radnego śmieciu i mu to powiedz.
Tak właśnie pisowski troll odnosi się do innych ludzi. A tak na marginesie radny nie wysprzątał wszystkich śmieci w mieście? Jeśli nie to niech zwraca kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gremlin nazywa mnie trolem. Buraku do zuku na taśmę pocinaj i jazda ozorem pucuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szkoda Robert, bo w przeciwieństwie do Matrasa, który niewiele sobą reprezentuje, ty jesteś bardzo dobrze wykształcony i elokwentny. Poza tym dużo działasz i masz eekty pracy z dzieciakami. A Matras potrai tylko stać z maślaną miną i walczyć z masztem teleonii komórkowej. jak mu nowoczesność przeszkadza to niech sam zrezygnuje z komórki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja latania z dziecmi po sadach nie nazwałbym działaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...