Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Kto dostał miejskie pieniądze na sport?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2019 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Te pieniądze nie są dobrze sprawdzane na co gdzie po co... Itd... Tak jest dobrze ze przez ostatnie 10 lat podobne kwoty każdy dostaje czy to normalne... Przepisywanie z roku na rok.... A aspekt sukcesu lub kto prowadzi zajęcia.... Ile grup.... Ćwiczy.... Gdzie jest współpraca i na maksa że szkołami..... Seniorski sport istnieje tylko 2 klubach i większości to nie są wychowankowie klubu.... A jak ktoś mówi że Puławy sportem stoją i dlatego np powstaje wydział wychowanie fizyczne to chyba mieszka w innym mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście najwięcej na Wisłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście najwięcej na Wisłę.
 Jestem mieszkańcem Puław i nie życzę sobie by z moich pieniędzy finansować sport zawodowy, transfery, gigantyczne  pensje piłkarzy zawodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym w Puławach "Wyścig po stołki" zrobił bo znajdzie się tu wielu mocnych zawodników no i "Turniej Dzikich Dotacjobiorców" oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro pani Miłek i jej fundacja dostają taką kasę z miasta to dlaczego robią takie wysokie wpisowe na biegi? gdzie można zobaczyć sprawozdania finansowe tej Fundacji? na co konkretnie idą te pieniądze? ja rozumiem kasę dla klubów sportowych, ale na coś takiego tyle pieniędzy? bardzo to ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...