Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Kto nie lubi historyka i dziennikarza?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2019 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Marcin Mizera, pierwszy żołnierz wyklęty puławskiego PiSu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mizera genialnie promuje swoje wydarzenie. Ma łeb facet, to mu trzeba przyznać. ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym geriatrycznym mieście nie ma ważniejszych tematów niż pisanie o zerwanych plakatach Mizery ??? Co mnie obchodzi jakiś Mizera i jego plakaty, mi też zerwali kiedyś ogłoszenie o sprzedaży mieszkania i nie latałem na sraczkę jak ten Mizera i nie płakałem po dzienniku wschodnim. Za robotę się weźcie a nie pierdy w *** i się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest poważna bo chodzi o naszą historię. Ktoś chyba nie chce, aby pewne fakty wyszły na jaw!!!!! Zgłosiłem się do Marcina Mizery i zaproponowałem pomoc przy wieszaniu plakatów. Nie można odpuścić!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj widziałem to zaproszenie na …. SŁUPIE OGŁOSZENIOWYM PRZEZNACZONYM NA NEKROLOGII. Nie potrzeba chyba komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosyć zakłamywania historii dla politycznych celów żałosnej prawicy bandyci wyklęci mordujący kobiety i dzieci to nadal bandyci i kropka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja była jak Mizera organizował Biegi Wilków ku pamięci żołnierzy niezłomnych. Wtedy też plakaty były niszczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może po prostu w Puławach nie lubią Marcina Mizery? Nie róbmy sensacji z niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj jest artykuł o Marcinie: ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/kolejna-wpadka-pulawskiego-dziennikarza,n,1000178014.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plakaty zrywać mogą co najwyżej niewykształceni z małych wiosek. Nowoczesny mieszkaniec miasta jest otwarty na dialog, wymianę myśli, odmienność itp. Nawet jak nie podziela pewnych opinii i zachowań to je szanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lubię Marcina. ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jutro będzie można przeczytać to WAŻNE WYDARZENIE w papierowym wydaniu DW na " jedynce "?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić o Mizerze, to prawdziwy patriota, na kasie i stanowiskach mu nie zależy, a mógłby się pchać np. do rady miasta czy powiatu. Wygrałby w cuglach. To bystry facet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin jest w związku z kobietą? Niesamowite, Angelika takiego haka masz na kolegę i nic z tym nie robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to nie chodzi o Marcina, tylko o kontrowersyjne tematy, za którymi on stoi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin tego zdjęcia z kebaba nie da się odzobaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy przeczytamy o tych wszystkich rewelacjach w gazecie Mizery, Tygodniku Powiśla? bo nie ukazuje się już ponad pół roku. czyżby splajtował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mizera podobno ogłosił upadłość konsumencką. Wszystko przepuścił ten nasz celebryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mizera jego żony i kochanki. Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno o miłośniku tanich trunków i spania w aucie nie było nic słychać, a tu taki hicior... Czego to się nie robi, żeby się w gazecie pokazać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...