Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy kupią Pałac Marynki. Już wiadomo ile zapłacą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2017 r. o 12:46 Powrót do artykułu
Dyktafon z pewnością nagrał rozmowę z ministrem, powinien ujawnić żeby oczyścić się z zarzutu ustawienia przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba każdy właściciel nieruchomości może w każdej chwili unieważnic przetarg. Wielkie mi halo ooo. U nas w gminie już 2 razy tak bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na załączonym materiale audiowizualnych najbardziej przemawia do mnie momentami bardzo zatroskany wyraz twarzy Pana Prezydenta Grobla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchał wypowiedzi pana Kwapińskiego o obietnicach ministra o unieważnieniu przetargu to może sie troska czy jego obowiązkiem jest zgłoszenie tego faktu do prokuratury? Skoro siedzi i słyszy takie wyznanie? Zgłoszone panie prezydencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy - z myślą o człowieku... Miasto kupi ze społecznych podatków pałacyk, później trzeba go będzie wyremontować za kilkadziesiąt milionów. Pan Czesio zrobi remont, pan Tadzio wyłoży kostkę z przodu i tyłu a pan Artur z panem posłem będą mieli siedzibę... i jest git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dębiec. Minister jako właściciel w każdej chwili mógł unieważnienie przetarg. Mógł też wygaśnięcia wieczyste użytkowanie instytutowi. Pleszew musi poczytać nowele ustawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste pytanie. Czy pan Grobel zgłosił wypowiedz radnego Kwapińskiego do prokuratury czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy się z ogłoszeniem zapoznać. Może nie idealne ale...prawo stare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że ten pałac jest miejski....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież kiedyś wszystkie budynki pałace itd.były zabierane przez państwo i dawane instytutom firmom za darmo a teraz się je sprzedaje za pieniądze obywateli .Powinno się miastu sprzedać za złotówkę a instytut pszczelarstwa powinien jeszcze zrobić remont za swoje bo to on do tego doprowadził. Najlepiej czerpać korzyści. A jak instytut się odniesie do konserwatora zabytków lub gdzie konserwator był gdzie dokumenty mówią że zabytek nie może być oddany w gorszym stanie niż był podczas przejmowania i co na to prezydent i reszta rządzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda to ale i tak dobrze ze poszedł do instytutu a nie do czerwonej nomenklatury jak inne takie tam firmy czy przedsiębiorstwa państwowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze niech sprzedadzą zakłady azotowe to Puławy ogrodzić wysiedlić miasto zrzucić bombę to przynajmniej będzie zalew w obrębie 50 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...