Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Maćkowy Dół czeka na zmiany, co powinno tam powstać?

Utworzony przez DebbieHatcher, 8 października 2018 r. o 16:07 Powrót do artykułu
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W uznaniu wieloletnich zasług ciężko pracującego na rzecz Puław pana prezydenta Grobla, proponuję zmienić nazwę owego miejsca z Maćkowy na Groblowy Dół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał pan panie redaktorze dopisać że artykuł sponsorowany, sfinansowany z budżetu KWW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
á propos to kto i dlaczego zasypał Maćkowy Dół i czy nie warto byłoby go odtworzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 8000 funtów co miesiąc. Odłożyłam 100000 funtów.nie sprawdzałam nigdy żadnych linków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panie Grobel a może prom kosmiczny i loty w kosmos.Robi pan z ludzi głupków.W centrum nie można się doprosic o remont tego pożal się Boże skweru i placu zabaw na którym nic nie ma i wiecznie zasrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim to zrobić drogę dojazdową to raz dwa zrobić jeszcze parę takich wiat jak ta co stoi z ławeczkami ze stołami a dodatkowo koło każdej wiaty palenisko na grilla by letnią porą jak kogoś najdzie a nie ma samochodu mógł sobie wziąć grilla, karku, zimne piwko i przyjść pogrilować ze znajomymi. Oczywiście koniecznie zezwolić na legalne picie piwa w tym miejscu. Takie miejsce by się przydało w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wariatów z nas robią urzedasy Groblowa! Ha ha już widzę jak te obiecanki realizują?! Sama hala dla witaszka chyba z 80 baniek! Ciekawe skąd wezmą na Groblowy dołek i te inne obiecanki cacanki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wariatów z nas robią urzedasy Groblowa! Ha ha już widzę jak te obiecanki realizują?! Sama hala dla witaszka chyba z 80 baniek! Ciekawe skąd wezmą na Groblowy dołek i te inne obiecanki cacanki....
 Jak dla Witaszka? przecież to dla nas wszystkich mieszkańców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat pumptracka w Maćkowym Dole był już dawno poruszany i jest to znakomity pomysł do spędzania czasu na świeżym powietrzu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na takie pomysły nie powinno brakować funduszy. Dodam że nie mam zamiaru głosować na pana Grobla w zbliżających się wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...