Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy mają nowego radnego. W głosowaniu remis, trzeba było losować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2016 r. o 10:29 Powrót do artykułu
Ciekawe czy Śliwiński będzie miał an tyle honoru żeby chociaż zwrócić nam czyli do kasy miejskiej pieniądze za powtórne przeprowadzenie wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze jak patrzę na te zdjęciach tych wszystkich radnych to mam nieodparte wrażenie, że każdy z nich to taka szuja, ze nie wiem! Nie ważne, czy to Puławy, Lublin, Warszawa czy Poznań. Zawsze na plakatach i zdjęciach szujowate pyski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Włostowicach zawsze przewagę miała Partia Groblowa. Ale Grobel jednak przegrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie widza co sie dzieje z cyganami, ze Śliwińskim - z ostatniego miejsca konkursu nagle dostaje stanowisko, ze spartaczonymi inwestycjami za które nikt nie odpowiada, z atakowaniem Maja. W końcu przejrzeliśmy na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buta, pycha, arogancja zżera jak raczysko folwark Janusza G. Nie pomoże Śliwiński lansujący sie teraz na każdym przedstawianiu, jubileuszu szkoły, zebraniu seniorów czy koncercie w DCH. Nie nabierzemy się na te prostackie chwyty i przedstawienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najlepszy Sliwiński. Zostawił wyborców dla koryta w Domu Chemika. Został nim, mimo ze w konkursie na dyrektora zdobył ostanie miejsce (to sie nazywa puławska demokracja i przyzwoitość?) Dziękujemy panie Grobel. Ludzie nie sa debilami! Widza co sie dzieje!
a jak przyjdzie do wyborów to i tak zagłosujecie na "groblowców" żenada :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny aparatczyk do składania wieńców i klęczenia. Taki pobożny to pewnie wie że pierwsi będą ostatnimi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBA MI SIĘ OKRESLENIE "SPOŁECZEŃSTWO FOLWARCZNE" TO PRAWDA. TYLKO GŁUPIEC MOŻE WIERZYĆ W TĄ  OBWODNICĘ. ZA NUMER ZE ŚLIWIŃSKIM TO GROBLA POWINNI WYWIEŻĆ Z PUŁAW NA TACZCE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy PiS aby na pewno nie sfałszował wyborów; dziwne remis, jakieś losowanie i wygrywa pisior; panie prezydencie Grobel czy to możliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko możliwe, że wybory zostały sfałszowane...to w ich zwyczaju...w ostatnich wyborach w mieście wszystkie komisje wyborcze były obstawione przez aparatczyków pisowskich...gdzie staruszkom podsuwano miejsca do podpisu.....po trupach a do celu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisje w wiekszosci obstawione byly przez ludzi janusza, ale trzeba miec jakas wiedze zeby sie rzetelnie wypowiadac, a nie aby pluć jadem zza komputera - lewackie 0 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie było pisowskich obserwatorów, nie wierzę, przecież to pisowsczycy uważają że w Polsce fałszuje się wybory. Ale to pewnie jak w USA z Trumpem jak on wygrał to ok, ale jakby przegrał to fałszerstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, to folwarczne myślenie. Ludzie mają wykształcenie, a głosują za pis-em. Tego nie rozumiem. Czyżby geny brały górę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz tej ludowej religijności w XXI wieku jest żenujący, a brak zasad i ludzkiej ( i katolickiej ) przyzwoitości u P. Grobla i P. Śliwińskiego zastanawia mnie: Gdzie oni mają honor? Jak się nie wstydzą chodzić ulicami Naszego Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Bóg też głosował? Nie wiedziałem, że jest zameldowany na Włostowicach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że teraz z radnym Matrasem Przyjazne Włostowice to również Czyste Włostowice - bez smogu i dymu z kominów emitujących dym nie tylko z węgla i drewna ale i szmat, folii, butów czy mebli! Tak mebli, ludzie rąbią stare szafy z płyt paździerzowych nasyconych klejami a fenol hula po Włostowicach i naszych płucach. Wieczorami nie da się wyjść na spacer z psem czy kotem ani otworzyć okna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parapety zewnętrzne mam w domu czarne od śmieci którymi palę niektórzy mieszkańcy Włostowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam nadzieję, że teraz z radnym Matrasem Przyjazne Włostowice to również Czyste Włostowice - bez smogu i dymu z kominów emitujących dym nie tylko z węgla i drewna ale i szmat, folii, butów czy mebli! Tak mebli, ludzie rąbią stare szafy z płyt paździerzowych nasyconych klejami a fenol hula po Włostowicach i naszych płucach. Wieczorami nie da się wyjść na spacer z psem czy kotem ani otworzyć okna!
Naiwność małego dziecka, a cóż ten chłoptaś może zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To od czego mają klub z przewagą 15-tu do 6-ciu? Chyba po to żeby tak proste sprawy forsować w Radzie i w Zarządzie Miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłoptaś, nie chłoptaś, ale za parę dni będzie wyświęcony na pełnoprawnego radnego i to nie wiek ale siła klubu radnych PIS'u powinna decydować o sile argumentów i skutkach działań Rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...