Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro nie ma lepszego kandydata w strukturach PIS - to gratuluję. Czym sobie zasłużyły moje ukochane Puławy, że zastępcą prezydenta zostaje ODWOŁANY przez mieszkańców wójt Janowca. TOTALNA PORAŻKA  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to bardzo dobry wybór bo p. Kocoń to uczciwy człowiek dlatego został wychuśtany ze stanowiska w janowcu gdzie wszyscy się zmówili przeciwko niemu, mam nadzieję że będzie dobrze spełniał swoje obowiązki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że obsadami stanowisk w powiecie  (wicestarosta i członek zarządu) pani Sadurska udowadnia, że porzuca elektorat PIS i przenosi sie do nieboszczki Unii Wolności. Zobaczymy czy długo na tym pojedzie. Przypomnimy jej to przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to bardzo dobry wybór bo p. Kocoń to uczciwy człowiek dlatego został wychuśtany ze stanowiska w janowcu gdzie wszyscy się zmówili przeciwko niemu, mam nadzieję że będzie dobrze spełniał swoje obowiązki.
  jasne, wszyscy się zmówili przeciwko jednemu biednemy wójtowi... bajeczka jak nie wiem co, jakim trzeba być naiwny, żeby w to wierzyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nóż w kieszeni sie otwiera. Ale ja jako wyborca PiS zapamiętam to sobie.  Więcej na nich nie zagłosuje, Sadurska własnie strzeliła w kolano lokalnym działaczom PiSu podrzucając im zgniłe jajo w osobie Koconia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to bardzo dobry wybór bo p. Kocoń to uczciwy człowiek dlatego został wychuśtany ze stanowiska w janowcu gdzie wszyscy się zmówili przeciwko niemu, mam nadzieję że będzie dobrze spełniał swoje obowiązki.
Wyhuśtany od huśtawki pochodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nóż w kieszeni sie otwiera. Ale ja jako wyborca PiS zapamiętam to sobie.  Więcej na nich nie zagłosuje, Sadurska własnie strzeliła w kolano lokalnym działaczom PiSu podrzucając im zgniłe jajo w osobie Koconia. 
To SAdurska nawet jest władna wybierać w Puławach wiceprezydenta czy to rada miasta z prezydentem go wybiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś farsa chyba jest,ja nie mogę,k..wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka Ministra Karpińskiego w Puławach na całej linii, właśnie jego człowiek został odstrzelony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka Ministra Karpińskiego w Puławach na całej linii, właśnie jego człowiek został odstrzelony.
Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.
Więc pewnie dlatego że taki super to dostał dwie czerwone kartki w Janowcu i jedną w Puławach, pierwszą w referendum, drugą za swoją kandydatkę na wójta p. Cieloch w ostatnich wyborach i trzecią za kandydowanie na radnego powiatowego. Są w Pisie jeszcze normalni i wykształcenie ludzie, dlaczego się na nich nie stawia tylko na takie wynalazki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakoniecznych już dawno trzeba było pogonić z Puław. A Kocoń super facet, choć zbyt uczciwy jak na politykę.
PĘKAM ZE ŚMIECHU jak czytam "zbyt uczciwy na politykę". Taka łatka bardzo mu pasuje, ale niempletnie mija się z rzeczywistością. Już zaprowadzanie nepotyzmu nie jest uczciwe wobec wyborców, a z tego był znany w Janowcu. O innych sprawach nie wspomnę. Jak można mylić uczciwość z nieudolnością? Niepojęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groblowi już chyba nie zależy, ostatnia kandencja, Kocoń czy inny, co za różnica. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...