Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Masażyści nie wytrzymali tempa. Będą zmiany w przychodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2019 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Prezydent Paweł Maj przed objęciem stanowiska oferował usługi masażu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bylo pójść z ukrytą kamerą. Pan w okularach i pani z krotkimi wlisami pracuja duzo reszta jak ma robic masaz to chowa sie po katach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie ludziom którzy tam robią normalną i godziwą wypłatę a nie dajecie najniższą krajową i oczekiwania macie z kosmosu to będziecie mieli i pracowników. Ja za najniższą bym tam nie chciał bąka nawet w taboret puścić a jeszcze jakby miała mi jakaś kierowniczka szczekać to jakbym jej wyj......to by się kapciami nakryła i taki byłby finał mej kariery w waszej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal za tak ciężka pracę za miskę ryżu pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczym obóz pracy... profity na górze A na dole murzyn musi zrobić swoje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio byłam u kardiologa tam i byłam świadkiem jak gruba blondynka chyba kierownik pielęgniarek nazwała swoją pracownicę baranem. Także nie tylko fizykoterapia ma przeje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny kierownik to Jakiś terrorysta który na Kołłątaja na zmianę wyznacza kogo popadnie mini kierownikiem ( a obecny młody mężczyzna z Kołłątaja ) jest bardzo Nie miły więcej tam nie pójdę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem na Kołłątaja i zestaw 4 zabiegów 45 minut w konkurencji 2 godziny. Dyrekcja i NFZ miała gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarko ż Medicala nie pozwól się Rafał traktować!!!! Na Kruka jest to samo te panie jakieś zastraszone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo kto tyle lat wprowadza tam bałagan, jest jeden główny kierownik , więcej go na mieście widać jak w pracy, ach te prywatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero szacunku, obóz pracy i kumpelstwo zarządzających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam tam i wiem że bardzo dużo się zmieniło niestety na niekorzyść jak przyszła nowa przełożona pielęgniarek. Tą postać bo nie można tego nazwać człowiekiem powinni wywalić ż hukiem . Zastrasza te pielegnirki i poniża. Upodobała sobie jedną i ją zauważa reszta jak w obozie pracy. A wyzywanie jest wtedy gdy KTÓRAŚ ma inne zdanie niż królowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam tam i wiem że bardzo dużo się zmieniło niestety na niekorzyść jak przyszła nowa przełożona pielęgniarek. Tą postać bo nie można tego nazwać człowiekiem powinni wywalić ż hukiem . Zastrasza te pielegnirki i poniża. Upodobała sobie jedną i ją zauważa reszta jak w obozie pracy. A wyzywanie jest wtedy gdy KTÓRAŚ ma inne zdanie niż królowa
 Kur....ludzie napiszcie oficjalną skargę do prezesa czy dyrektora tego czegoś konkretnie na daną osobą z żądaniem usunięcia jej ze stanowiska gdyż ubliża, poniża etc a jeszcze dziś są takie metody zawsze można szmatę nagrać, i mieć dowód na to albo pujść dalej i narobić jej koło tyłka udostępniając jej zachowanie w mediach społęczn. W skardze napiszcie że żądacie jej usunięcia w trybie natychmiastowym bo jak nie to odchodzicie wszyscy od swoich stanowisk pracy i koleś będzie musiał wywalić czarną owcę ze stada!!! Do diabła co macie do stracenia !!! Dać się poniżać za 1600 zł na ręke ? Jakby to trafiło na mnie to raz by poniżył pote może bym miał nieprzyjemności ale zeby by zebrała z posadzki. Rozumiem jakby to byłą praca gdzie jest nie wiem 4-5 tys na łapę ok łeb skulić zęby zagryść ale za nanijższą dajecie tak po sobie jechać ? Tylko tu potrzebna jest solidarność i musicie pod tym podpisać się wszyscy i w razie odmowy prezesa/szefa od stanowiska odejść wszyscy bo w pojedynkę to gó.....zdziałacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie bałagan. Nie pilnują godziny zabiegu. Można brać zabieg, którego nie mamy zleconego. Czas zabiegu jest skracany. Nie dezynfekowne urządzenia. Bardzo proszę o informację kiedy będzie pacjent taktowany poważnie, a nie tylko jak maszynka do dostawania od NFZ pieniędzy. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele można powiedzieć dobrego i złego na temat tej firmy - a dokładniej ludzi co zrobili z szanującej się firmy, yyy no właśnie co...? Nie chce mi się pisać. CHCESZ MŁODY CZŁOWIEKU POZNAĆ PRAWDZIWE ŻYCIE zacznij pracę w MEDICALU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już lepiej w supermarketach maja pracownicy... A tu przecież wykształcenie medyczne trzeba... Ciekawe kiedy zareagują,aż ktoś z przepracowaniu padnie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuj pracownika swego.... bo to on pracuje na marke firmy. Kadrę kierownicza zmienić. Kompetentnych na takie stanowiska, znających specyfikę tej pracy a nie pociotki jakieś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chodzę do Medicala i jestem zadowolony mimo że nieraz się trochę spóźniłem na zabiegi to miałem wykonane wszystkie a u konkurencji było oschłe ,, takie są zasady,, i przepadły 2 zabiegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może p. Maj się zatrudni, przynajmniej ma doświadczenie, bo w zarządzaniu miastem to słabiutko mu idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od momentu prywatyzacji medicala stosunki międzyludzkie podupadły.Brak szacunku do szeregowych pracowników,niegospodarność,za to duża grupa rządzących.Przykład niestety nie idzie z góry bo niestety nie ma od kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...