Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Masażyści nie wytrzymali tempa. Będą zmiany w przychodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2019 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Jestem pacjentem tej firmy od lat gdy kierownikiem był jeszcze Pan doktor Majchrzyk dobry miły człowiek. Za ludzmi to by w ogień poszedł.mam porównanie zakładu wtedy i teraz. Wtedy wszyscy mili dobrzy pracownicy pracowali na swoje miejsce pracy .potem robiło się coraz gorzej a teraz to już burdelu na kółkach.chodze na Kołłątaja jedna z pielęgniarek taka w krótkich włosach pracuje jak automat nie odezwie się jakby miotle w tyłku miała reszta pracuje jeszcze od czasów dr Majchrzyka i wie jak należy zachowywać się w pracy ale to stara gwardia.te co przychodzą że szpitala tak nauczone są w szpitalu więc czego oczekiwać.kierownik rehabilitacji jest ten sam tylko teraz jest wspolwlasciecielem i dlatego tworzą to zabił.wywalic nowych zostawić starych i przywrócić Panią Justyne ona potrafilaby zrobić porządek nikogo nie obrazac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Baska na kruka miła? Od ch...chyba .wredna stare babsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne bo ani na Internus ani inne przychodnie pracownicy się nie skarżą A przypuszczam że zarobki mają podobne czyli tu nie o pieniądze chodzi ale o samą pracę wiem że ludzie do Medical nie chodzą ż chęcią do pracy . Ja mam u siebie w firmie super kierownika fajnych kolegów aż mi się chce tam chodzić ale jakby mnie ktoś inwigilowal lub mobbingowal 8 godzin to ten ktoś już byłby szczerbaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co ludziska piszą o tym wyzysku pracownika to jedna wielka bujda i tak dla wiadomości niektórych z państwa to pielegniarki w mdicalu zarabiaja około 5 tys zł brutto a pracownicy rehabilitacji znacznie powyzej 3 tys zł więc nie piszcie bzdur o najniższych krajowych
 Tyle zarabiają jednostki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne bo ani na Internus ani inne przychodnie pracownicy się nie skarżą A przypuszczam że zarobki mają podobne czyli tu nie o pieniądze chodzi ale o samą pracę wiem że ludzie do Medical nie chodzą ż chęcią do pracy . Ja mam u siebie w firmie super kierownika fajnych kolegów aż mi się chce tam chodzić ale jakby mnie ktoś inwigilowal lub mobbingowal 8 godzin to ten ktoś już byłby szczerbaty
 Hehehe nie wiesz co mówisz idź do biorelaxu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu jeszcze gorzej popłoch wsrod pracownikiw przez niezrownowazona kierowniczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo u konkurencji długo czekałeś w poczekalni na zabiegi dlatego 2 godz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne bo ani na Internus ani inne przychodnie pracownicy się nie skarżą A przypuszczam że zarobki mają podobne czyli tu nie o pieniądze chodzi ale o samą pracę wiem że ludzie do Medical nie chodzą ż chęcią do pracy . Ja mam u siebie w firmie super kierownika fajnych kolegów aż mi się chce tam chodzić ale jakby mnie ktoś inwigilowal lub mobbingowal 8 godzin to ten ktoś już byłby szczerbaty
Hehehe nie wiesz co mówisz idź do biorelaxu
 Go bio relax może i długo się czeka ale przynajmniej jak już się człowiek doczeka to Same zabiegi idą szybko każdy wie co ma robić zabiegi rozpisane są na konkretną godzinę i każdy tych godzin się trzyma a w medicalu godziny tylko luźne sugestie bo pracowników jest za mało żeby mogli pracować według godzin w wyznaczonych na kartach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne bo ani na Internus ani inne przychodnie pracownicy się nie skarżą A przypuszczam że zarobki mają podobne czyli tu nie o pieniądze chodzi ale o samą pracę wiem że ludzie do Medical nie chodzą ż chęcią do pracy . Ja mam u siebie w firmie super kierownika fajnych kolegów aż mi się chce tam chodzić ale jakby mnie ktoś inwigilowal lub mobbingowal 8 godzin to ten ktoś już byłby szczerbaty
Hehehe nie wiesz co mówisz idź do biorelaxu
 Dokładnie idź do biorelaksu i popytaj pracowników. Wiadomo kto to pisze  że jest lepiej wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś tyle ludzi znam co tam pracowało i pracuje nikt nie wyrażał się pozytywnie o biorelaxie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie mleko się rozlało....Ale najlepsza jesta ta mentalność komunistyczna niektórych,pobieranie kasy na bilety mzk a za rogiem wskakiwanie do samochodu buhahahahah,takie udawanie że stado baranów pewnie wierzy we wszystko co im się powie,niestety tak nie jest droga kadro włascicielsko zarządzająca!!!!!!!!! Ludzie naprawde mają własne rozumy i ich używają dodać oczy i uszy i jeśli ktoś umie połączyć te trzy narządy i je wykorzystać to obrażacie ludzi mówiąc te bajki różne!!! Perełka Lubelszczyzny....buhahahahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że tym artykułem to część pracowników chce załatwić swoje prywatne sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie byłam na pobraniu i sama słyszałam jak panie wieszały psy na kierownictwie oj zawrzało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pùławiam i bardzo dobrze a gdzie mają iść jak w pracy zrozumienia i poparcia brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pùławiam i bardzo dobrze a gdzie mają iść jak w pracy zrozumienia i poparcia brak
  Do TVNu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś tam pracował to się nie dziwi że jest jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontraktu na rehabilitację nie da się wyrobić wirtualnie czy na papierze.Pacjenci na szczęście są coraz bardziej świadomi swoich praw.Chwała im za to.Trzeba zatrudnić dodatkowe osoby do pracy,dobrze im ZAPŁACIĆ, a robota będzie dobrze zrobiona.A nie dzielić tylko zyski .Konkurencja nie śpi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#tematdlauwagi tvn juz powiadomiony, wstępnie chcą przyjechać zrobić reportaż o Medicalu ale i ogólnie i wyłudzeniach kasy z NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#tematdlauwagi tvn juz powiadomiony, wstępnie chcą przyjechać zrobić reportaż o Medicalu ale i ogólnie i wyłudzeniach kasy z NFZ.
 To to już głupota  totalna typowe zachowanie pisowskiego sygnalisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Po co robić syfu ludziom... chyba ze zimnyLech zatrudni wszystkich pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...