Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Masażyści nie wytrzymali tempa. Będą zmiany w przychodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2019 r. o 10:30 Powrót do artykułu
#tematdlauwagi tvn juz powiadomiony, wstępnie chcą przyjechać zrobić reportaż o Medicalu ale i ogólnie i wyłudzeniach kasy z NFZ.
To to już głupota  totalna typowe zachowanie pisowskiego sygnalisty
 Już pewnie trole medicalowe się przestraszyły i zwalają na PIS bo nie potrafią nic sensownego napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem na Kołłątaja i zestaw 4 zabiegów 45 minut w konkurencji 2 godziny. Dyrekcja i NFZ miała gdzieś.
 Jak zabieg ultradźwięków trwa 2 minuty to i szybko zostajesz załatwiony.U konkurencji 8-10 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczcie się od Stężycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy wydawałoby się i nie wiecie co zrobić złapać jednego z drugim w*** spuścić taki że im gumki w gaciach popękają a jak nie pomoże to taki masaż powtarzać od czasu do czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy wydawałoby się i nie wiecie co zrobić złapać jednego z drugim w*** spuścić taki że im gumki w gaciach popękają a jak nie pomoże to taki masaż powtarzać od czasu do czasu
 Hehe mówisz takie oklady im zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam widziałem tą dziwną panią kierowniczkę w akcji. Zero kultury i poziomu... Przy pacjentach nie załatwia się spraw z pracownikami..a napewno nie w tak niekulturalny sposób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście w wypowiedzi na temat Pani Kierowniczki miałem na myśli puławski szpital
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację PAWLE kierowniczka bardzo dziwna, kultura na poziomie . Pracowników jak i pacjentów traktuje bardzo źle. Brak kultury i taktu. Dlatego ma taką opinie w całych PUławach. Sam byłem świadkiem jak opierdzielała starsza kobietę pacjentkę. Jak będzie na emeryturze to chyba będzie musiała jeździć na rehabilitacje do Warszawy bo w Puławach żadna fizjoterapeutka będzie ją omijała z daleka. Sama na to zapracowała swoim postępowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWAŁAM Z KIEROWNICZKĄ I TYLKO MOGĘ POWIEDZIEĆ - NIE LUBIĘ CZERWONYCH BURAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt ta kierowniczka co tak się zachowuje miała kiedyś jakieś czerwone włosy teraz zmieniła na takie zoltawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawal wrednej ... Sam z nia dyskutowalem kiedys Nic dziwnego ze takie opinie sa o tym szpitalu skoro pracuja tam tacy ludzie jak ta kierowniczka Kiedys myslalem ze dyrektor troche madrzejszy jest i cos z tym zrobi ale.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medical nie potrafi poradzić sobie z pacjentami z Narodowego Funduszu Zdrowia a zaprasza jeszcze ludzi na prywatne zabiegi tym samym okazuje ambiwalentny stosunek do całej tej sytuacji Nic dodać nic ująć. Zapraszamy na zabiegi laserem wysokoenergetycznym. Dzięki zastosowaniu biostymulacji oraz efektu fotomechanicznego, laser wysokoenergetyczny HIL szybko i skutecznie wpływa na tkankę, redukując dolegliwości bólowe oraz przyspieszając regenerację. Terapia ta jest szybką i skuteczną metodą leczenia o szerokim spektrum zastosowania, która nie wywołuje efektów ubocznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medical nie potrafi poradzić sobie z pacjentami z Narodowego Funduszu Zdrowia a zaprasza jeszcze ludzi na prywatne zabiegi tym samym okazuje ambiwalentny stosunek do całej tej sytuacji Nic dodać nic ująć. Zapraszamy na zabiegi laserem wysokoenergetycznym. Dzięki zastosowaniu biostymulacji oraz efektu fotomechanicznego, laser wysokoenergetyczny HIL   szybko i skutecznie wpływa na tkankę, redukując dolegliwości bólowe oraz przyspieszając regenerację. Terapia ta jest szybką i skuteczną metodą leczenia o szerokim spektrum zastosowania, która nie wywołuje efektów ubocznych.
 Powiedz gdzie najlepiej pójść na rehabilitację? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ludzie ludzie lepiej wykonują swoją pracę Co można powiedzieć o Pani kierownik ze szpitala to można ale reszta pracowników jest bardzo w porządku mili i zajmuje się pacjentem w bio relax kolejki może długie ale jak już się człowiek dostanie to też wszystko jest w porządku. A co do Medicala porównałbym go to słabe knajpy może szybko dostaniesz jedzenie ale później będziesz się źle czuł a chyba jednak lepiej poczekać dłużej ale mieć pewność że usługa będzie dobrze wykonana i pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ludzie ludzie lepiej wykonują swoją pracę Co można powiedzieć o Pani kierownik ze szpitala to można ale reszta pracowników jest bardzo w porządku mili i zajmuje się pacjentem w bio relax kolejki może długie ale jak już się człowiek dostanie to też wszystko jest w porządku. A co do Medicala porównałbym go to słabe knajpy może szybko dostaniesz jedzenie ale później będziesz się źle czuł a chyba jednak lepiej poczekać dłużej ale mieć pewność że usługa będzie dobrze wykonana i pomoże.
 Akurat bio-relax mnie z żadnej strony nie przekonuje A i porównanie tej branży do knajpy z zarciem to zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha Ja również pracowałam w medicalu i na umowie miałam 2,400 ,co za bzdura 3000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
' Wszelkie zło totalny bałagan w Medicalu wprowadza kierownik rehabilitacji nieszczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kołłątaja to rzeczywiście perełka... "firankowa" perełka na skale województwa. Bajzel i ciasnota, sala gimnastyczna w wejściu, jakieś śmieszne parawany za którymi leży się z gołym tyłkiem, personel zabiegany, pacjenci zaniedbani, robieni na odwal. Praca indywidualna nie funkcjonuje, wszyscy rzucani na materac i na wszystkie dolegliwości te same ćwiczenia. Na zabiegi komercyjne trzeba czekać 2 miesiące. Ot wielka perełka. Na azotach ludu pół miasta, kilka godzin można spędzić w przychodni mając zabiegi trwające 30min. Personelu w szczytowych godzinach zdecydowanie za mało, co widać gołym okiem. Ktoś tu się przeliczył z kontraktem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie Kochany! Czekamy na spełnienie obietnic, gdzie ta podwyżka podstawy wypłaty? Gdzie obiecane premie za przeszacowane miesiące? Podobno "kelnerów" jak to Pan mówi już zatrudnił to czekamy na resztę obietnic. Papierologii przybywa z dnia na dzień a Pan się schował w gabinecie. Nie taka była umowa. Nie to Pan obiecał na łamach prasy i na spotkaniu z pracownikami. Lubi Pan powtarzać, że słowa nie ważą ale resztki honoru wypada zachować. Pozdrawiam Pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przypisane przez lekarza trzy tygodniowe turnusy rehabilitacyjne w Medicalu czeka się trzy miesiące !!! Po co mi zabiegi za trzy miesiące jak mnie teraz kręgosłup napier........ ! Za trzy miesiące wszystko się tak zastoi, że zabiegi mogą zaszkodzić a nie pomóc !!! - TRAGEDIA !!! A obsługa tych rehabilitantów - jak na taśmie produkcyjnej. Jakość fatalna, zabiegi :"na odwal się". Pacjent tam jest "wrogiem nr 1". Za mało pracowników i pewnie kiepskie zarobki !!! OMIJAJCIE MEDICAL Z DALEKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...