Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Masażyści nie wytrzymali tempa. Będą zmiany w przychodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2019 r. o 10:30 Powrót do artykułu
KIEROWNICZKO. TRAKTUJ PACJENTÓW I PRACOWNIKÓW TAK JAK SAMA CHCIAŁA BYŚ BYĆ TRAKTOWANA.
Oto lekarstwo na tą chorobę.
 Po tylu latach chyba te lekarstwo już nie zadzials
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O która kierownicze chodzi. Jest tam ich tak wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za roznica. Wszyscy kierownicy sa tacy sami I gonią nas do roboty. Jeden zrobi to umiejętnie a drugi tak jak piszecie w komentarzach. Nieraz jest to poniżej pasa. Kaźdy kierownik robi to inaczeJ. Najlepiej rządzi się skłoconyki pracownikami. Ale nie powinni cierpieć źadne strony szczególnie pacjenci. Nerwy na bok i troche szacunku do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest tak do końca . Kierownik w miejsccu pracy ma dawać przykład pracownikowi a w szczególności pacjentowi. Kierownik musi zapewnić taka atmosferę pracy aby nie dopuścic do konfliktu tym bardziej z jego udziałem. Nie wyobrażam sobie tego żeby przełożony zachowywał się nie zgodnie z przepisami. Jeżeli tak jest to jest żle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli na zabiegi przychodzi chora osoba nie można jej traktować żle tym bardziej że są to w większości osoby starsze i niedołężne. Ze 3 -4  lata temu siedziałem do urolog tak na parterze gdzie jest rehabilitacja. Z nudów poszedłem w kierunku oddziału . Tam przyszła starsza kobieta i rozbierała się z kurtki. W pewnym momencie wyskoczyła jakaś kobieta w fartuszku chyba z gabinetu gdzie byłu jakieś kąpiele i zaczeła głośnym tonem krzyczeć na tą kobietę że się spóźniła. Narobiła takiego rumoru, że zrobiło mi się żal tej kobiety. To jest przykład jak nie powinno się traktować pacjentów. Nie ważne w jakim wieku. Także w każdym przypadku jest czyjaś wina  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnio  2 razy do roku korzystam z zabiegów, zarówno na Kołłątaja jak i na Azotach. Zawsze byłam zadowolona, pracownicy dokładnie sprawdzali jakie zabiegi trzeba wykonać, czas też nie był skracany. Na Kołłątaja bardzo przestrzegali godzin zabiegów, ale jak wcześniej zgłosiłam to dało się przełożyć na inną godzinę. Co prawda ostatni raz byłam na jesieni, no chyba że to od tego czasu się tak pogorszyło. Rejestracja na plus, Panie miłe - jedynie czasami jest ich za mało i są straszne kolejki.
 I Tak powinno być bez problemow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych komentarzach piszecie o przełożonych i ich stosunku do pracowników i pacjentów. Dobry przełożony jednakowo traktuje swoich pracowników i dązy do utrzymania dobrej atmosfery pracy. Już to było pisane ale jest to tak ważne że warto powtórzyć. Żądy demokratyczne scalaja grupy pracownicze natomiast autokratyczne powodują chaos i skócenie. Dlatego przełożony powinien wspólnie z podwładnymi wyjaśniać problemy i wspólnie dążyć do ich roztrzygnięcia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktozy to tacy niegrzeczni kietownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest medikal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medical nie potrafi poradzić sobie z pacjentami z Narodowego Funduszu Zdrowia a zaprasza jeszcze ludzi na prywatne zabiegi tym samym okazuje ambiwalentny stosunek do całej tej sytuacji Nic dodać nic ująć. Zapraszamy na zabiegi laserem wysokoenergetycznym. Dzięki zastosowaniu biostymulacji oraz efektu fotomechanicznego, laser wysokoenergetyczny HIL   szybko i skutecznie wpływa na tkankę, redukując dolegliwości bólowe oraz przyspieszając regenerację. Terapia ta jest szybką i skuteczną metodą leczenia o szerokim spektrum zastosowania, która nie wywołuje efektów ubocznych.
Powiedz gdzie najlepiej pójść na rehabilitację?
 DO SZPITALA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym roku mia)em zabiegi w szpitalu. Obs)uga milych kobietek profesjonalna. To moje drugie zabiegi pare lat temu jeszcze jak byla stara ekipa. Wiem ze zostaly zwolnione z uwagi na redukcje. Szkoda kobitek bo mialy juz swoje lata. Teraz sa mlode ale jednak szkoda tamtych. Nie wiem czy znalaz)y prace. A kierowniczka zostala ta sama. Tak szczerze mowiac nie przepadalem za nia. Nie jest kobieta co da sie lubic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje na zakadzie rehabilitacji w szpitalu. Zarabiam na rękę około 1700 zł ale już man dość zapierdzielamy z koleżankami nieraz nie ma czasu zjeść śnaidania. Mimi że nie jestem starym pracownikiem już się wypaliłam. Robimy tyle zabiegów że kosmos. Latamy z gabinetu do gabinetu a pewna pani chodzi i wk.....a jeszcze. Zastanawiam sie czy za te pieniądze warto tu pracować. A tutuj słyszę takie słowa na twoje miejsce jest pięć itd. SZlak mnie trafia i myślę że kiedyś wybuchnę jak ta pani mnie zdener..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik rehabilitacji w Medikalu ma za zadanie mieszać sortować robic roszady traktować pracowników jak roboty do wykonywania punktów przeciez jest udziałowcem kto bogatemu zabroni kasa kasa tylko to sie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bio-Relax też niedługo wybuchnie taka sama afera jeżeli chodzi o atmosfetę, zarobki i "podejście przełożonych" do pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może warto sprawdzić gdzie jest lepiej Medical, Bio-Relax?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BIO relax sa piękne kobiety a jeżeli chodzi o atmosfere to już kilka lat jest wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamca Pewnie nie zatrudnili to 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o Medicalu A hajtujecie wszystkich wokół .wstyd.Jakby trzeba było podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem nikt by nie pisał herbów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmienia o obiecankach zapomniano ""zamieniono pod dywan"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...