Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Młodzież chce więcej zieleni i wody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2019 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Do wszystkich młodych: uciekajcie z tego miasta. Zero perspektyw a i władza od 1989 roku nieudolna i nic się nie zanosi na jakiekolwiek zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież tak jak jej starsi koledzy, też uciekną z Puław ! Puławy to "miasto geriatryczne" ! bez perspektyw, żadnych perspektyw !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władza PIS będzie stawiać pomniki i kapliczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, po otrzymaniu wypłaty w wysokości 1800 zł / msc to nie pozostanie nic innego jak szukać pozytywów patrząc się na krzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makiet mieli wykonać samodzielnie bez wykorzystania gotowych elementów. A pierwsze miejsce zakupiło gotowych kwiatów w doniczkach i sobie poprzyklejali. Powinna być dyskwalifikacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno mi :( moje pulawy a tak mi tu zle sie zyje... Pracy nie ma normalnej, aj .... :( fajne te pomysly ale kogo na to stac? Niby pieknie i bogato ale to tylko fasada :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co młodzieży więcej zieleni jak i tak stąd najprawdopodobniej wyjadą za parę lat, bo w tej dziurze pracy nie znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nastolatków może i krzaki są ważne, ale za chwilę pokupują auta i będą wyklinać że nie ma betonowych parkingów, pokupują deweloperskie mieszkania zagęszczone do granic absurdu. Bajki są piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się edukować w dziedzinie tak sercu prezydenta bliskiej, może dzięki temu wy również droga młodzieży nie uciekniecie z miasta i zostaniecie prezydentami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekaj i ty, na co czekasz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim podejściem do życia jak ty to napewno wyjadą, ale daj im dobry przykład i wyjedź pierwszy jak tak ci tu źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te ścieżki na makietach to od razu z kostki czy takie eko-klepiskowe jak na rozsławionym skwerku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekaj i ty, na co czekasz !!!
 Ja jestem u siebie, a ty u kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież w Puławach chcę żeby ludzie byli w Puławach bardziej otwarci na nowe znajomości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...