Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy na podium, Żyrzyn przed Końskowolą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 21:36 Powrót do artykułu
Miały być kontenery. Ale jak farma trolli ogłasza od roku referendum i odwołanie to nici z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydenta wybrala wiekszosc mieszkancow. nie tylko radni Janusza. Po co te krzyki czje zaslugi a czyje dlugi. Jest nowy prezydent i Pulawy nie gina. Juz czas odpoczywac na emeryturze a nie ciagle wspominac przeszlosc. Ta juz minela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale też czas zacząć pracować na własny rachunek a nie tylko korzystać z dokonań poprzednika z przeszłości. Ta już minęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dokonania poprzednika byly. Ale nie wszystko bylo takie super skoro nie wybrany zostal na dluzej. To trzeba zrozumiec. Wiadomo kazdy pracuje dla miasta jak potrfi najlepiej. Czas juz skonczyc z tymi wspomnieniami. Ludzi niezastapionych nie ma. Kazdy to widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ugrupowanie Janusza uwaza jak mozna zrozumiec ze. e miejsce prezydenta Maja powiniec pojechac byly prezydent emeryt. Moglyby towarzyszyc emerutki Kedziora i Wojcik. Ludzie nie badzcie smieszni. Odpoczywajcie na zasluzonych emeryturach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 4 lata (chyba że szybciej) zobaczymy czy dokonany wybór był dobry. Wielu ludzi jest mocnych tylko w gadce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwisz sie co bedzie za 4 lata? Wielu radnych tez moze nie byc. Takie zycie. To mieszkancy zdecyduja a nie 5 osob w ich imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Żyrzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o! a ja myślałem, że Buzek siedzi za OFE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu Bartuzi i Mariuszek ciągną Końskowolę w dół Ej Chłopaki! Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu odpowiednie miejsce dla Żyrzyna. A gdzie wszyscy "pieniacze" od zasiedziałej ekipy - ciężko pogratulować takiego awansu? Ja jestem dumna, że mieszkam w Żyrzynie bo cały czas coś się dzieje pozytywnego, niech inni teraz zazdroszczą. I to nie w roku wyborczym tylko cały czas nowe inwestycje. Uważam, że Wójt jest za skromny, powinien dzielić się wszystkimi osiągnięciami na łamach wspólnoty tak jak robią to inni np. Końskowola, byle pierdułka - nawet dopiero planowana i już jest w mediach. Choć teraz widać że samo gadanie im nie pomogło... Brawo Panie Bujek i pracownicy urzędu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Końskowola zaczęła spadać w rankingach po dostaniu się do rady gminy pewnej partii politycznej słynącej z rozdawnictwa nie swoich pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic w porównaniu z tym jak ta partia działa w gminie Karczmiska. Tam też mają większość w radzie i wójta którego nienawidzą. Gmina chciała wyremontować drogę złożyła wniosek o dofinansowanie. W niedzielę na festynie w Poniatowej przewodniczący rady (bo wójt nie z PiS) odbierał czek na to dofinansowanie, w telewizji pokazywali.  Na drugi dzień pisowska rada wykreśliła tę drogę z planu inwestycji. Bo nie może tak być żeby nie pisowski wójt robił coś dobrego dla ludzi. I w Końskowoli będzie tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz argumentów to nie pisz bredni. Obcięcie pensji wójta i rady to rozdawnictwo? wszystkie inwestycje wójta zostały przyjęte i wprowadzono, jednynie dodatkowe nowe dzięki zmianie ich kolejności. Rada nic nie zablokowała i nic nowego do budżetu wprowadzić nie może bez zgody wójta. Z resztą twoi wilebiciele na każdej sesji o tym klepią.Cała odpowiedzialność leży po twojej stronie elektoratu. Te prymitywne zagrywki zostaw sobie na męczenie defektu odwagi, przełam go i idź na sesję powiedzieć swe poglądy. Już widzę jak cię zaorywują na cegłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że POKOmony jedzie na zmianę tam gdzie przegrał część wpływów w naszym powiecie. Raz po Prezydencie Maju raz po radnych z Zielonego P. z Końskowoli. Neuman chyba was jest wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole: ***100aferpis.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że tobie to nigdy i nikt nie dogodzi umiesz tylko narzekać, przykre że przy takim sukcesie ludzie nadal narzekają. Dwadzieścia lat temu Gmina Żyrzyn była na 29 pozycji ale od tyłu rankingu, to co sie teraz dzieje w tej gminie to skok do przodu o 100 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że Gminie Żyrzyn po prostu to miejsce się należy. Mieszkam w tej gminie od kilkudziesięciu lat a to co obserwuję w ostatnim czasie to szok! Jak najbardziej pozytywny a jeszcze tyle ma się wydarzyć. Dla mnie moja Gmina zasługuje na podium a wójt i pracownicy na porządną podwyżkę, bo samo to się nic nie robi. Bywam w urzędzie może nie tak często, ale widzę co się dzieje. Papier goni papier, ale zawsze znajdą czas aby odpowiedzieć na pytanie czy załatwić sprawę tak szybko jak się da- nawet od ręki. Ekipa młoda, zgrana taka życiowa (choć jest wyjątek). Ja przychodzę tu jak do partnera a nie urzędasa i tak jestem załatwiany konkretnie i szybko i nawet raz dostałem cukierka. Pozdrawiam Pracowników urzędu i wszystkim życzę satysfakcji z pracy, która jak widać przynosi wymierne efekty dla Nas wszystkich. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas po totalnej rozwałce z " pochodnią" w dłoni nie możemy odnaleźć właściwej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety zmiany nie zawsze są na plus. U nas jak widać dobrze że został "stary" wójt. Mam nadzieję że jeszcze raz będzie kandydował bo muszę zobaczyć na własne oczy halę w Osinach którą obiecał przed wyborami a nie tylko na papierku. Daj mu Boże sił i zdrowia do zrealizowania obietnic. Na razie jest dobrze, mamy w Osinach nową drogę. Może za rok będzie hala kto wie? Nie taka jak w Żyrzynie bo takiej to nawet Puławy nie mają, ale jakaś mniejsza. Trzeba zadzwonić do Pana Zastępcy i się dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...