Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nagonka na radnego czy obywatelska postawa?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 21:06 Powrót do artykułu
Ja bym te zdziry sprawdził. Czuję tu kłamstwo, pomówienie i ubeckie korzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny co nas reprezentuje do osobistej obrony nie wykorzystuje swojej wiedzy tylko idzie do prawnika .... To po co nam radni, wybierajmy prawników a nie radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupcze --to SYGNALIŚCI działają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie radny, jechać z nimi równo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja bym te zdziry sprawdził. Czuję tu kłamstwo, pomówienie i ubeckie korzenie.
 sygnaliści to jest nowa nomenklatura , a nie ubecja baranku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie co jeżdżą po pijaku powinni mieć dożywotni zakaz sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKAZ? Były z-ca dyrektora szpitala, z PSL, miał 1,8 promila za kółkiem - nadal aktywny w polityce PSL polskatimes.pl/artykul/331713,lubartow-niedoszly-radny-jechal-na-gazie,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwaśniewski chlał wódę i przed kamerami zataczał się nad grobami polskich żołnierzy... nikt mu nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u was to Murzynów biją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstytucyjna wolność wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 23a. Treść ślubowania radnego Dz.U.2017.0.1875 t.j. - Ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym 1. Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radni składają ślubowanie: "Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców." 2. Ślubowanie odbywa się w ten sposób, że po odczytaniu roty wywołani kolejno radni powstają i wypowiadają słowo "ślubuję". Ślubowanie może być złożone z dodaniem zdania: "Tak mi dopomóż Bóg."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjalny pijany zabójca za kierownicą, który podczas wyprzedzania zniszczył samochód w rowie, teraz lata po mediach i kreuje się na pokrzywdzonego? Jakim .... trzeba być i co sobą reprezentować żeby tak robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego straszy sądami. Sam za swój haniebny czyn dostanie ledwo wykroczenie. Gdzie tu sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność słowa kończy się na granicy gdzie narusza cudze dobra osobiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczniaczki się znalazły. Tęskno im za PRlem. Uczciwi ludzie nie bawią się w donosicileli, zwłaszcza z tak niskich pobudek,  żeby o nich w gazecie napisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konfitury ***e. z takim na celi się jedzie i nie mają życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań wypisywać sobie sam tu komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybrzydzam sobie żeby radny który wsiadł kompletnie pijany do auta, wylądował nim w rowie, radny który twierdzi ze nic nie pamieta, radny który mógł zabić albo pozbawić nóżki następną Natalkę, mógł Puławy, mnie czy kogokolwiek reprezentować w radzie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł, ale tego nie zrobił. Pisząc tu bzdury i robiąc nagonka możesz doprowadzić do tego że imbecyl się powiesi. I co Ciebie maja tez za to ścigać, bo może się powiesi? Średniowieczne myślenie, banda zjebow i pojebow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić? Mają mnie ścigać bo uważam że zrobił czyn niegodny i ohydny i nie powinien mnie reprezentować jako radny? Niech zrezygnuje natychmiast z reprezentowania mnie i Puław w radzie miasta bo nie zasługuje na to, a nie lata po gazetach i sam nakręca ten cały cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...