Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Największa drogowa inwestycja prawie gotowa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2017 r. o 21:58 Powrót do artykułu
wreszcie bo mnie już coś trafia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile poślizgu? Czemu redaktor o tym nie pisze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel laskę zrobił przed wyborami? Zrobione coś co już dawno powinno byc wykonane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że przy szkole lub najlepiej na całej długości ulicy staną odpowiednie znaki m.in.zakaz zatrzymywania się,postoju bo inaczej nowa nawierzchnia nikomu się nie przysłuży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ze 3 miesiące to wytrzyma, a co potem? Kolejny remont, tym razem nowej drogi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ten komentarz z "laską" powinieneś być namierzony i ukarany przykładnie. Jak można tak komentować, to jest poniżej krytyki, mogłeś się podpisać z imienia i nazwiska skoro jesteś taki elokwentny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie droga - to najdłuższy parking w Puławach!!! Może szkoła udostępni swój parking a droga wtedy odzyska swój status?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być Grobel łaskę zrobił przed wyborami. Za to chcecie do więzienia wsadzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie bądźcie podli. Wszystkiego i wszystkich będziecie się czepiać. Zawsze jakby nie zrobić będzie dla niektórych źle. Popatrzcie na swoje życie, a nie tylko nienawidzicie. To nienormalne. Wyluzujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 m-cy remont..., czy za mało ludzi tam pracowało, czy był nadzór, a może inna jest przyczyna??? Byłem tam raz w październiku i żenujący widok zastałem: butelki po alkoholu wokół kosza na śmieci, który nie może ich już więcej pomieścić... Smutny widok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a probowaliscie tamtedy jechac ? zrobili tak ostre podjazdy na podniesionych skrzyzowaniach  kazda osobowka tam obciera podwoziem... gorzej niz na włostowicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zestawieniach zamierzeń inwestycyjnych przebudowa ul.6-go sierpnia planowana,była na okres realizacyjny na lata 2014-2016.Podczas spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami Puław,które odbyły się ramach budżetu obywatelskiego złożono wnioski dotyczące przebudowy i poprawy jakości nawierzchni i wybudowaniu wzniesień.Szacunkowy koszt inwestycji wyniósł 2 mln.czyli całość budżetu obywatelskiego.W związku z tym modernizacja ul.6-sierpnia została zmodernizowana ze środków własnych miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...