Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nekrologi tylko na słupach

Utworzony przez nikt ważny, 9 października 2009 r. o 13:58 Powrót do artykułu
Tylko na jakiej podstawie ukarają za nalepianie innych ogłoszeń. Dla mnie to głupota i strata pieniędzy. Jeśli umrze się komuś z osiedla to aby powiadomić znajomych denata trzeba szukać słupków na nekrologi???. Może wymyślcie jeszcze rejonizację, żeby tylko ktoś nie przykleił na słupku nie z tej dzielnicy. Apeluję do włodarzy miasta aby nie afiszowali się z tak durnymi pomysłami na wydawanie nie ich kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOTALNA GŁUPOTA!!!!!! LUDZIE CZY WY MYŚLICIE ŻE JAK POSTAWICIE ZALEDWIE 5 NEKROLOGÓW NA MIEŚCIE TO WYSTARCZY??? PARANOJA!!!!! TYLKO 5 NEKROLOGÓW NA CAŁYCH PUŁAWACH ŻE KTOŚ UMARŁ??? STRATA PIENIĘDZY NA TO. WIDAĆ RADNI MAJĄ ZA DUŻO PIENIĄŻKÓW SKORO WYDAJĄ JE NA TAKIE GŁUPOTY. LUDZIE I TAK BĘDĄ WIESZAĆ NA DRZEWACH. JA NIE WIDZĘ W TYM NIC ZŁEGO ŻE WISZĄ NA DRZEWACH. MI TO NIE PRZESZKADZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...