Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nowe lodowisko będzie tańsze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2016 r. o 20:35 Powrót do artykułu
Bilety zapewne będą tak drogie jak na korty tenisowe. 500+ nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wybudowie lodowiska okaże się że koszt przekroczony o 500 000 pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super impreza! Aż mi żal, że nie mam 16 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się domyślam ograniczeń wiekowych nie będzie, a na otwarciu w pierwszej parze radny Czeżyk z dyrektorem Rekasem się przejadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowska rada miasta nie ma na co wydawać naszych pieniędzy tylko na głupoty. Dostaniecie po łapach przy najbliższych wyborach ścierwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie pozyczał łyżwy by wkładac stopy to butów w których ktoś trzymał swoje byc może zagrzybione i brudne nogi? Wolę własne kupić. Wypozyczalnia łyżew to zbędna sprawa. To jak pożyczac buty od kogoś, albo majtki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
super impreza! Aż mi żal, że nie mam 16 lat!
Nie musisz mieć 16 aby jeżdźić na łyżwach. Najwyżej gąbką się owiń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
pisowska rada miasta nie ma na co wydawać naszych pieniędzy tylko na głupoty. dostaniecie po łapach przy najbliższych wyborach ścierwa
lodowisko to nie jest głupota, głupku. głupota to siedziec na *** przed telewizorem i oglądąć ranczo. rusz tyłek narzeka czu a nie tylko jęczysz jak stary komuch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...