Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nożownik zatrzymany przez policję

Utworzony przez katakumba, 15 czerwca 2009 r. o 06:31 Powrót do artykułu
Więcej wódy pijcie wy pojebańcy. Już wam całkiem siada na te puste łby od tych procentów. Co to za naród? Bez wódy nie może żyć, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a żebyś h*ju zdechł to była mojej koleżanki mama niech cie na dożywocie posadzą pier**lony koniu ty weśś jak bym mogła to bym sie sama bezkarnie zabiła giń ty gnomie!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty huju ty zlamasie jak bym cie dorwala to bym ci jajca pourywala chamie ty!!!!!!!!!!!to mojej najlepszej kolezanki mam byla daget nie martw sie ten koles pewnie posiedzi sobie o ile jest jakas sprawiedliwosc w tych sadach !!!!!!!!!!!!!!!!!ku*** jak tak mozna nawet poje***ie na masse!!!!!!!!!!! huje i pedALY!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty huju ty zlamasie jak bym cie dorwala to bym ci jajca pourywala chamie ty!!!!!!!!!!!to mojej najlepszej kolezanki mam byla daget nie martw sie ten koles pewnie posiedzi sobie o ile jest jakas sprawiedliwosc w tych sadach !!!!!!!!!!!!!!!!!ku*** jak tak mozna nawet poje***ie na masse!!!!!!!!!!! huje i pedALY!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy wszyscy wiece o zabijaniu! Nie skazujcie człowieka który pił alkohol z kobietami , które szukały frajera ,aby wypić , dać tyłka i najlepiej okraść!Czy one spędzały czas z człowiekiem , pijąc alkohol dla frajdy?Tak!Gościu pijany, to można go okraść!Po przebudzeniu zareagował jak zareagował! Nie dziwę się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...