Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co mnie obchodzi,że byłoby trudno?! Mnie trudno jest zapłacić niedopłatę w wysokości 700,- choć ogrzewałem mieszkanie porównywalnie do poprzedniego sezonu i wtedy wyszła niewielka nadpłata.Poza tym Kaloryfer w przedpokoju nie włączany w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również uważam że rozliczenie zostało źle wykonane. Oszczędzałem na ogrzewaniu, a i tak musiałem dopłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd założyli nowe podzielniki dopłacam po 500 złotych, pomimo termomodernizacji bloku i stosunkowo ciepłych ostatnich dwóch zim. Opec na moją reklamację odpisał, że odczyty są ok. Co z tego jak płacic muszę więcej przy porównywalnym ogrzewaniu. Niech zabiorą te podzielniki w ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPEC'em nie wygrasz, to zbyt duży moloch i sitwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy zgłosić do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez OPEC jeżeli jest dużo takich osób którym rachunki dziwnie nie zgadzają się i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję,że ci z Urzędu Regulacji Energetyki pokażą,że jednak można anulować rozliczenie za ubiegły rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielniki powinny być zlikwidowane. Będzie ciepło w całym bloku.skończy się partyzantka i oczekiwanie że może sąsiad właczy grzanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielniki powinny być zlikwidowane. Będzie ciepło w całym bloku.skończy się partyzantka i oczekiwanie że może sąsiad włączy grzanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielniki to jedna wielka ściema o czym doskonale wie OPEC. Nikogo nie interesują krętacze i kombinatorzy bo uczciwi odbiorcy ciepła zapłacą za jednostki wykazane na głównym podzielniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimy w ubiegłym sezonie praktycznie nie było i dostałam dopłatę z nowych podzielników.Poprzednie,które były wskazywały zawsze około półtora miesięczną nadpłatę.Więc jak to jest figę się grzeje a płacić trzeba dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem pracownikiem opecu i smialo moge stwierdzic,ze zrobiono wszystkich odbiorcow w tzw.balona.Nie wiem kto podjal decyzje o zmiane sposobu naliczenia kosztow ogrzewania.Ale nie mylac sie zrobil to prezes a firma dokonala rozliczen nie uwzgledniajac wspolczynnika korekty grzejnikow w poszczegolnych pokojach gdzie w kazdym z pomieszczen jest rozna ilosc zeberek. Podam przyklad;pokoj wiekszy 12 zeberek,pokoj mniejszy 5 zeberek.Wspolczynnik grzejnika 12 zeberkowego wynosil 0,260 o pokoj mniejszy 5 zeberkowy wspolczynnik o,o87.W/g obecnego rozliczenia po dodaniu jednostek to koszt 700.00pln.Po rozliczeniu ze wspolczynnikiem moje koszty ogrzewania bylyby nizsze o ponad 300 pln.Widac,ze opec srednio zarobil w skali roku okolo 5-milionow.Wspomniana kwota okolo miliona zostal zwrocona meszkancom co mieli zakrecone zawory i nie korzystali ze wzgledu na dosc ciepla i krotka zime.Chcac sie przekonac,ze w moim rozliczeniu popelniono blad poprosilem sasiadke o jej rozliczenie.Pochwalila mi sie ,ze ma duzo do zwrotu a ja oswiadczylem,ze mam doplate.Okazalo sie skad zwrot.Suma jednostek w malym pokoju 42 a w duzym 66.W/w wskazania swiadcza,ze odkrecano zawory po kilka godzin w niedziele a reszte czasu spedzili w walonkach swetrach i kufajkach.Wiem,ze czesto byly chore i przeziebione.Nie bede im wspolczowal.Proponuje wladzom miasta o zmuszenie do ponownego rozliczenia kosztow ogrzewania i ukarania winnych gdyz zlodziejstwo nie powinno tolerowane na taka skale gdzie wszyscy rozkladaja rece i udaja,ze nic sie nie stalo.Stalo sie opec ma zyski prezes wysoka premie a mieszkancy zostali oskubani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takiej akcji z rozliczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy typu opec, mpwik , pge, pgnig zawsze muszą wyjść na swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie ma możliwości włączenia ogrzewania w lecie?np. w Niemczech cały rok jest możliwość włączenia ogrzewania, mam kaprys to odkręcam w lecie i wiem za co płacę, a tu liczą tak żeby jak najwięcej dla siebie zgarnąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też chcę w lecie!!!! przecież płacimy za moc zamówiona cały rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo jest z MPWiK oszukują na rozliczeniach za wodę.Jakim prawem naliczają ubytki wody stosując podwójny odczyt wodomierz główny i wodomierze w mieszkaniach,dlaczgo prezes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego prezes nie rozlicza ubytków wody na na osiedlu Gościńczyk lub w nowo budowanych blokach,dlaczego nie nalicza ubytków u odbiorców indywidualnych np.osiedle Włostowice czy inne nowo budowane.Ustawa o zaopatrzeniu w wodę art.25 pkt.1 mówi wyrażnie jak powinno wygładać rozliczenie (taryfa cen razy ilośc dostarczonej wody do wodomierzy znajdujących się w domu tak jest w umowie)Stosowana metoda jest złodziejstwem ze strony MPWiK (spółki miejskiej) w stosunku do pewnej grupy mieszkańćów w blokach których pozostały po minionym okresie tz.wodomierze głowne.Najwyższy czas ukrócić te metody działania ,niech rada miasta przypatrzy się metodom działania władz MPWiK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może najwyższa pora aby radni bezradni zainteresowali się obowiązkami i problemami mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni bezradni mają głęboko mieszkańców. Po wyborach zapominają że to to ich wyborcy. Przypomną sobie o nich jak ruszy kampania wyborcza na kolejne wybory. Teraz pławią się w swojej władzy, organizują spotkania, na których sami siebie adorują, bo tych co krytykują stawiają pod pręgierz. A tak właściwie to o czym mowa oni nie mają zielonego pojęcia o co chodzi z tymi rozliczeniami, tu trzeba mieć trochę wiedzy i inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego w żadnym urzędzie nie ma podzielników skoro to takie oszczędne? Chyba że urzędy ogrzewane są ,,bezpłatnie'' tzn reszta mieszkańców za to płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...