Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy opuszczają "Euroregion Bug", ale mogą wejść do nowego stowarzyszenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2020 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Pan redaktor zamiast zestawic nam fakty to w tresci pozwala sobie na opiniotworczosc piszac o "wiazance frazesow". Panie Radoslawie, to nie pana rola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli nowy twór finansowany przez uczciwie pracujących by rodzina i przyjaciele króliczka mieli ciepłe posadki za nic nie robienie, najwyższa pora odchudzić szeroko rozumianą administrację o 50%,a i tak nie będą mieli co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Puławy leżą nad Bugiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym żeby było "Puławy opuszczają woj. lubelskie i są w mazowieckim."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie się okaże, że to nowe stowarzyszenie to dobra kasa dla pisowskich działaczy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie zamiast przedstawiania faktów jakieś wywody, dlatego ja oglądam tylko TVP tam są same fakty zero ukrywania niewygodnych informacji, dzięki polskiej telewizji wiem ilu w Polsce jest wrogów narodu dziękuję panie Jacku na otworzenie mi oczu na prawdę, panie Radosławie proszę się uczyć reporterstwa z klasą od TVP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Pani radna Jarzabek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiązanka frazesow? Pan Szczech zapomina chyba że to nie pudelek czy inny szmatławiec. Przechodzi już samego siebie. L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny artykuł o niszczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Puławy opuszczają euroregion Bug. Każdy, kto ma rozum wyjeżdża z tych niszczonych z premedytacją terenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przeczytać statut tego nowego stowarzyszenia. To coś na kształt polskiej fundacji narodowej czerpiącej kasę ze spółek skarbu państwa, w tym z puławskich Azotów, a potem wydawanie na partyjne interesy i partyjnych nominatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W IRST rządzi niejaki dr Szewczak razem z Mulawa ma to być przykrywką dla ich interesów a samorządy będą płacić ot i cała prawda a wyjazdy integracyjne dla dzieci to hyba dla nich i żony szewczaka iwony która wszędzie się pcha Mulawa był w azotach Szewczaka wsadził do rady nadzorczej Puławskiego Parku technologicznego i tak jadą dopoki jest klimat do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor zamiast zestawic nam fakty to w tresci pozwala sobie na opiniotworczosc piszac o "wiazance frazesow". Panie Radoslawie, to nie pana rola.
 Od dawna stawia sensacyjne i nie zgodne z prawdą  tezy by podnieść poczytność swoich wymysłów.  Lecz kłamstwa w rodzaju "Wiązanka frazesów" przerasta już wszystko. Ile będzie trwało szczucie na Puławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor zamiast zestawic nam fakty to w tresci pozwala sobie na opiniotworczosc piszac o "wiazance frazesow". Panie Radoslawie, to nie pana rola.[/quote]   [quote]Pan redaktor zamiast zestawic nam fakty to w tresci pozwala sobie na opiniotworczosc piszac o "wiazance frazesow". Panie Radoslawie, to nie pana rola.
 Od dawna stawia sensacyjne i nie zgodne z prawdą  tezy by podnieść poczytność swoich wymysłów.  Lecz kłamstwa w rodzaju "Wiązanka frazesów" przerasta już wszystko. Ile będzie trwało szczucie na Puławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzyści z nowego członkostwa będą podobne jak w poprzednim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie zamiast przedstawiania faktów jakieś wywody, dlatego ja oglądam tylko TVP tam są same fakty zero ukrywania niewygodnych informacji, dzięki polskiej telewizji wiem ilu w Polsce jest wrogów narodu dziękuję panie Jacku na otworzenie mi oczu na prawdę, panie Radosławie proszę się uczyć reporterstwa z klasą od TVP
 Buhahahaha, niezły dowcip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie zamiast przedstawiania faktów jakieś wywody, dlatego ja oglądam tylko TVP tam są same fakty zero ukrywania niewygodnych informacji, dzięki polskiej telewizji wiem ilu w Polsce jest wrogów narodu dziękuję panie Jacku na otworzenie mi oczu na prawdę, panie Radosławie proszę się uczyć reporterstwa z klasą od TVP
 Buhahahaha, niezły dowcip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, Czeżyk i Bińczak na komisji nie załapali, że nowe stowarzyszenie to przez ich partię matkę powołane i wstrzymali się od głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może załapali tylko głosują zgodnie ze swoim przekonaniem?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać radni z komisji kultury i promocji nie wiedzą o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...