Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Ostra walka o suchą karmę dla psów

Utworzony przez Khali, 2 sierpnia 2018 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Chętnie kupiłbym taką karmę z PIWetu, czy jest ona gdzieś dostępna? Jeśli "jest bardzo wysokiej jakości" to mój pies (dość wrażliwy) powinien jej spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by się *** wstydzili, zamiast działać razem i się wspierać to się gryzą jak zapchlone kundle, ogólnie to te wszystkie prywatne fundacje nie powinny dostawać złamanego grosza z państwowych pieniędzy, a dostają, niech się wykażą i proszą o pieniądze podmioty prywatne, niech organizują festyny, pikniki i inne rzeczy ale to jest za ciężko bo trzeba by się napracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy powinni brać przykład z działalności społecznej Radego Artura Kwapińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy powinni brać przykład z działalności społecznej Radego Artura Kwapińskiego
 Społecznie z pieniędzy z naszych podatków wyciąganych z urzędu miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy powinni brać przykład z działalności społecznej Radego Artura Kwapińskiego
  Od prezydenta miasta Puławy Janusza Grobla, radny miasta Puławy Artur Kwapiński dostaje co roku publiczne pieniądze (niezależność radnego gwarantowana ). W tym roku 16 tys. złotych. 8 tys. złotych na jednorazowe sprzątnie miasta (od tego są służby miejskie) Drugie 8 tys. złotych otrzyma od miasta na przeprowadzenie ekologicznej kampanii edukacyjnej w puławskich szkołach (1. od tego są nauczyciele. 2. Radny który po popijawie organizowanej przez Grobla za pieniądze mieszkańców, mając 2.4 promila alkoholu we krwi rozbił auto w rowie, teraz ma edukować nasze dzieci? ). Zaprawdę wszyscy powinni brać przykład z działalności {społecznej} Radego Artura Kwapińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Filipowska specjalizująca się w niepłaceniu nie jest redaktorem naczelnym Tygodnika Powiśla. Przekazała gazetę miłośnikowi spania w aucie po pijoku (prywatnie partnerowi) po tym jak przegrała sprawę w sądzie gospodarczym o zapłatę kilkudziesięciu tysięcy drukarni Wisła. A teraz zajmuje się zwierzętami za publiczne pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Filipowska specjalizująca się w niepłaceniu nie jest redaktorem naczelnym Tygodnika Powiśla. Przekazała gazetę miłośnikowi spania w aucie po pijoku (prywatnie partnerowi) po tym jak przegrała sprawę w sądzie gospodarczym o zapłatę kilkudziesięciu tysięcy drukarni Wisła. A teraz zajmuje się zwierzętami za publiczne pieniądze...
  Pani aferzystka i szantażystka wraz z pijokiem wyrzucanym z emek za brak biletu i ordynarne zachowania, obrzyganym i molestującym seksualnie kobiety i nie tylko,  zaraz zgłosi komentarz do usunięcia. Panie redaktorze, to są fakty i prawda. Pseudo dziennikarka jest osoba publiczna do tego wciąż piętnującą innych, dlatego proszę nie usuwać naszych opinii i prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Filipowska specjalizująca się w niepłaceniu nie jest redaktorem naczelnym Tygodnika Powiśla. Przekazała gazetę miłośnikowi spania w aucie po pijoku (prywatnie partnerowi) po tym jak przegrała sprawę w sądzie gospodarczym o zapłatę kilkudziesięciu tysięcy drukarni Wisła. A teraz zajmuje się zwierzętami za publiczne pieniądze...
Pani aferzystka i szantażystka wraz z pijokiem wyrzucanym z emek za brak biletu i ordynarne zachowania, obrzyganym i molestującym seksualnie kobiety i nie tylko,  zaraz zgłosi komentarz do usunięcia. Panie redaktorze, to są fakty i prawda. Pseudo dziennikarka jest osoba publiczna do tego wciąż piętnującą innych, dlatego proszę nie usuwać naszych opinii i prawdy.
  Te osoby twierdzą że są najlepszymi przyjaciółmi kandydatki Bożeny K. Wspólnie się fotografują, spędzają czas. Twierdza ze robią kampanie pani kandydatce i całemu PiS. Wspaniałymi ludźmi otacza się pani, kandydatko Bożena K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz znów będzie sprzedawana za pół ceny, jak i karma z urzędu. Ludzie czy ktoś z tym wyludzaczem zrobi w końcu porządek?! Pod waszymi nosami kręcą lewy biznes. Nie wspomnę już o Pani ze zdjęcia która pobiera stałe opłaty od lat od starszych ludzi z ich emerytur w zamian za rzekomą opiekę nad np. kotami. Prokurautor tego nie widzi czy nie chce widzieć?! Mops dokładnie zna sprawy. Ludzie co z wami jest??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wielką nadzieję, że nowy Prezydent Paweł Maj zrobi nareszcie z tym wszystkim porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIWET trzymam kciuki!!! w końcu ktoś się za tą miernote weźmie. Wszyscy ze strachu przed obsmarowaniem w szmatlawcu jej opuszczali. To tylko wierzchołek góry lodowej co to babsko poczyna. Szmatlawiec zamknięty (padł i prawidłowo! ) - ludzie zaczną mówić, bo nie jednemu krzywdy narobila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roszczeniowość, krzykliwość, prymitywizm i arogancja tak zapamiętałam tą kobietę. Uwierzcie,że cokolwiek zlego o niej slyszycie to prawda, ja przekonałam się nawlasnej skórze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, czy Radny 2.4 promila, ma nową pracę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni Państwo, w związku z ohydnymi komentarzami pragnę oświadczyć, że po pierwsze to nie ja założyłam fundację i nie jest to moja fundacja. Założycielkami są dwie najbardziej znane i cenione w mieście działaczki na rzecz zwierząt - pani Regina Stojeba, która w 1963 roku zakładała w Puławach Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i która w związku z aferami w ramach zarządu po ponad 55 latach odeszła z tej organizacji oraz Sabina Wolska, która z tego samego powodu opuściła TOZ. Pani Sabina za akcję sterylizacji bezdomnych kotów w Puławach została doceniona przez ministra środowiska. To te Panie są założycielkami fundacji "Uszy do góry" i zasiadają w jej władzach oraz finansują działalność z prywatnych pieniędzy. Mi jedynie powierzono funkcję prezesa. Po drugie, do PIWET od lat w okresie jesienno-zimowym zgłaszają się po karmę organizacje prozwierzece. Poprzedni dyrektor prof. Wijaszka nigdy wsparcia nie odmówił. Po trzecie zadeż strażnik nie wyprowadził pań z fundacji z terenu PIWET tylko je zaprowadził do sekretariatu żeby złożyły pismo. Widać to na pewno na monitoringu. Panie wyszły po 5 minutach same. [edycja] I po piąte - nigdy nie zostałam skazana za jakiekolwiek przestępstwo i będę bezwzglednie ścigać osoby rozpowszechniające tego typu pomówienia. Nadal jestem i nigdy nie przestalam być redaktorem naczelnym Tygodnika Powiśla, który nie upadł i nie ma takiego zamiaru. Gazeta wraca we wrześniu po wakacjach, bo uznaliśmy, że po ponad 20 latach pracy bez przerwy kazdemu należy się odpoczynek.  Anna Filipowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie "Tadeuszu". Nikt z naszej fundacji karmy z urzędu miasta nie sprzedaje. Nikt też nie pobiera opłat za opiekę nad kotami. Ale jeśli ma pan takowe podejrzenia proszę natychmiast powiadomic policję. Niech pan nie zwleka. Natomiast mozemy "pana" zapewnić, że nie pozwolimy na publiczne pomawianie. Proszę mieć odwagę i pod swoim prawdziwym nazwiskiem napisać te ohydne kłamstwa. Bardzo latwł można w internecie obrzucać ludzi błotem, ale proszę pamiętać, że anonimowość na forach się skończyła zarząd fundacji Uszy do góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowska nie strasz bo już Ci nie wychodzi, ty doskonale wiesz o czym mowa. Ja też wiem o pobieranych od starszych ludzi pieniądzach w zamian za "karmę i opiekę" nad kotami, a Pani Wolska chyba wie jeszcze więcej, skoro z taką dumą, zawsze o tym opowiadała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam fakt ordynarnego kłamliwego artykułu napisanego na łamach psedogazety tej pani. Po interwencji sprostowania się nie doczekałam. Kłamstwo i manipulacja to chyba domena tych pseudodziennikarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam fakt ordynarnego kłamliwego artykułu napisanego na łamach psedogazety tej pani. Po interwencji sprostowania się nie doczekałam. Kłamstwo i manipulacja to chyba domena tych pseudodziennikarzy.
 Ależ oczywiście. Tylko to tam było. Kłamstwo i manipulacja. To taki człowiek jest. Nic nie wart...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica między komentującymi jest taka, że Filipowska podpisała się imieniem i nazwiskiem a burki szczekają anonimowo. Czego się boicie pisać pod nazwiskami, skoro podobno piszecie prawdę? czegoś tu nie rozumiem.  a swoją drogą zachowanie Fundacji "przyjazna łapa" jest wyjątkowo obrzydliwe. zamiast współpracować piszą na konkurencję donosy i to jak się okazało bezpodstawne. na miejscu nowej Fundacji wywalilbym jej proces o naruszenie dobr odobistych a nawiązkę czy odszkodowanie prezes Sniegocka powinna wpłacić na zwierzęta. i to powinna byc jej prywatna kasa a nie fundacyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowska nie strasz bo już Ci nie wychodzi, ty doskonale wiesz o czym mowa. Ja też wiem o pobieranych od starszych ludzi pieniądzach w zamian za "karmę i opiekę" nad kotami, a Pani Wolska chyba wie jeszcze więcej, skoro z taką dumą, zawsze o tym opowiadała
 to kto bierze kasę za opiekę nad kotami od starszycj ludzi. Filipwska czy jakaś tam Wolska bo się pogubiłam. a Wolska to ta slynna Zoska co ma fundacje niby opiekującą się ludźmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...