Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Parking na Marinie coraz droższy, a parkować nie można

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2016 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Panie Grobel. Czy w koncu ktos z inwestycji miejskich za to odpowie????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy za ta fuszere także jest odpowiedzialny dyrektor Szczepański z zarządu inwestycji miejskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sam wykonawca zauważył w projekcie braki izolacji typu ciężkiego i nawet zwracał miastu na to uwagę, to nie rozumiem, o co teraz miasto ma pretensję, Chcieli zgodnie ze zwalonym projektem, to teraz mają co mają. Wykonawca zrobił jak było w projekcie - a że projekt do dupy, to co mieć pretensję do wykonawcy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym ja budował dom i zlecił wykonanie firmie /wg. projetu/, i ta firma by mi zwróciła uwagę na podstawie wieloletnich doświadczeń, że w projekcie są lipne założenia, że w przyszłości mogło by coś przeciekać czy pękać bo czegoś tam /ich zdaniem/ nie ma, że warto dołożyć izolację czy coś w tym stylu, to jako zleceniodawca chcąc mieć dobrze i nie wnikając w szczegóły bym powiedział - zróbcie z tą izolacją aby było na pewno OK. A nie że wg projektu. Skoro miasto się uparło, aby nic nie dokładać mimo, że wykonawca dawał sygnały zawczasu, to ja nie wiem o co mają pretensję do wykonawcy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu ten zakichany parking ma służyć ,że tak o nim głośno?!Może lepiej opisać kto odebrał taką nowoczesną fuszerkę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież odbierały to inwestycje miejskie którymi dyrektorował Krzysztof Szczepanski? Gratuluje przeciekających parkingów, błota na skwerze, zlasowanych krzesełek na stadionie, wadliwych telebimów. Wszystko do wymiany tylko nie ludzie którzy za to odpowiadają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak zbrojenia na wpływy temperatur dla parkingu otwartego oraz odpowiedniej izolacji woła o pomstę do nieba. Kto projektował ten parking? Gdzie był wtedy Zarząd Inwestycji Miejskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli faktycznie w projekcie nie było zbrojenia na wpływ temperatur otoczenia oraz izolacji, to nie ma co dziwić się że konstrukcja jest porysowana i woda przecieka. tylko dlaczego dyr. szczepański idzie w ‘zaparte’ i ‘wymac***e szabelką’ że będzie domagać się zwrotu kosztów naprawy od wykonawcy zamiast od projektanta. może należałoby powołać komisję złożoną z radnych naszego miasta celem zbadania tej sprawy za nim budżet zostanie wysadzony w powietrze przez spór z wykonawcą zamiast z biurem projektowym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie zgłasza roszczeń do Projektanta !!! który w Radiu Lublin stwierdził że można było projekt lepiej wykonać, że było wiele w nim niedomówień że brak jest literatury na temat parkingów. Albo wiem jak mam zrobić projekt albo nie biorę się za robotę. Może w końcu Prezydent Miasta zainteresuje się sprawą ! W końcu tu chodzić może nawet o 2 mln zł z budżetu Miasta. Bezczynność Prezydenta jest zastanawiająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście tutaj chodzi o pieniądze. Wykonawca zwracał uwagę, że izolacja, która ma fundamentalne znaczenie w przypadku konstrukcji otwartych jest zaprojektowana w sposób karygodny i należy ją przeprojektować i wykonać należycie, ale niestety to by wymagało poniesienia dodatkowych nakładów pieniężnych (z tyt. tzw. dodatkowego zamówienia) ze strony miasta. A że miasto miało pewnie na tę inwestycję i na inne określony budżet, to woleli zamknąć oczy na karygodne błędy, tylko żeby nie musieć ponosić konsekwencji finansowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...