Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Planują nowe osiedle mieszkaniowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2019 r. o 21:36 Powrót do artykułu
to jest tak obrzydliwe ze masakra.. jak za metr będzie max. 3tys. to może to pójdzie... jeśli już,  trzeba było zrobić osiedle strzeżone, piękne nasadzenia, kameralne domki lub bloki - 6mieszkan max., pięknie oświetlone wtedy niech by się nazywało " resident sosnowa"....
 Obrzydliwe to są dworki i wille pomiędzy Kopernika, a osiedlem na Niwie, które zajęły naturalny teren budownictwa wielorodzinnego. I to jest największy skandal w zagospodarowaniu przestrzeni Puław. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne wieloletnie drzewa do wycięcia!!!!!!!! Czy tak ma wyglądać walka o czyste powietrze??????? Kto wziął w łapę za sprzedaż tego terenu NOWOBOGACKIEMU???????? Może jeszcze sprzedadzą lasek należący do pszczelnictwa??????? A może nowe władze coś z tym zrobią?????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak obrzydliwe ze masakra.. jak za metr będzie max. 3tys. to może to pójdzie... jeśli już,  trzeba było zrobić osiedle strzeżone, piękne nasadzenia, kameralne domki lub bloki - 6mieszkan max., pięknie oświetlone wtedy niech by się nazywało " resident sosnowa"....
Obrzydliwe to są dworki i wille pomiędzy Kopernika, a osiedlem na Niwie, które zajęły naturalny teren budownictwa wielorodzinnego. I to jest największy skandal w zagospodarowaniu przestrzeni Puław.
uważam, że  różnorodna architektura tworzy w jakims stopniu klimat miasteczka- różne gusta i style wszystko jednak w skali. Słabo ,by było jakby każdy dom miał wytyczne i wszystkie wyglądałyby tak samo.    Ale te bloki to napradę porażka ,ani w skali ani  guście- nie wiem czy to studenci projektowali czy sami budolańcy ,a może jednak nadworni projektanci mający z architektura tyle spólnego co tytuł... dla mnie wstyd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania ty pustaku chyba ci okres zaszkodzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam sobie kupię mieszkanie. I gdzieś mam wszystkich hejterów którym jest zazdrość że Oni nie mogą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szczury w klatkach buhaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szczury w klatkach buhaha.
 co tam kotku, źle ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak obrzydliwe ze masakra.. jak za metr będzie max. 3tys. to może to pójdzie... jeśli już,  trzeba było zrobić osiedle strzeżone, piękne nasadzenia, kameralne domki lub bloki - 6mieszkan max., pięknie oświetlone wtedy niech by się nazywało " resident sosnowa"....
Obrzydliwe to są dworki i wille pomiędzy Kopernika, a osiedlem na Niwie, które zajęły naturalny teren budownictwa wielorodzinnego. I to jest największy skandal w zagospodarowaniu przestrzeni Puław.
uważam, że  różnorodna architektura tworzy w jakims stopniu klimat miasteczka- różne gusta i style wszystko jednak w skali. Słabo ,by było jakby każdy dom miał wytyczne i wszystkie wyglądałyby tak samo.    Ale te bloki to napradę porażka ,ani w skali ani  guście- nie wiem czy to studenci projektowali czy sami budolańcy ,a może jednak nadworni projektanci mający z architektura tyle spólnego co tytuł... dla mnie wstyd ...
 Zaha, o jakim miasteczku piszesz? Puławy nie są miasteczkiem, to unikalne na obszarze Polski 50 tys. miasto, o dobrej urbanistyce, którą ostatatnimi laty psują takie wybryki o jakich napisałem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak obrzydliwe ze masakra.. jak za metr będzie max. 3tys. to może to pójdzie... jeśli już,  trzeba było zrobić osiedle strzeżone, piękne nasadzenia, kameralne domki lub bloki - 6mieszkan max., pięknie oświetlone wtedy niech by się nazywało " resident sosnowa"....
Obrzydliwe to są dworki i wille pomiędzy Kopernika, a osiedlem na Niwie, które zajęły naturalny teren budownictwa wielorodzinnego. I to jest największy skandal w zagospodarowaniu przestrzeni Puław.
uważam, że  różnorodna architektura tworzy w jakims stopniu klimat miasteczka- różne gusta i style wszystko jednak w skali. Słabo ,by było jakby każdy dom miał wytyczne i wszystkie wyglądałyby tak samo.    Ale te bloki to napradę porażka ,ani w skali ani  guście- nie wiem czy to studenci projektowali czy sami budolańcy ,a może jednak nadworni projektanci mający z architektura tyle spólnego co tytuł... dla mnie wstyd ...
Zaha, o jakim miasteczku piszesz? Puławy nie są miasteczkiem, to unikalne na obszarze Polski 50 tys. miasto, o dobrej urbanistyce, którą ostatatnimi laty psują takie wybryki o jakich napisałem.  
 moze faktycznie "niektórych" własciceli domów wyobraźnia ponosi ,ale jednak Puławy to nie miasto wieżowców ,a juz napewno nie 50 tys --może kiedyś ......Uwazam ,że dość już klockowych bloków---a jeśli juz -to czemu nie sa ładniejsze przy wykorzystaniu nooczesnych rozwiązan, osłabia  mnie że "projektanci ", to często nawet nie architekci ,produkują takie COŚ ?--miejsce w otoczeniu lasów a tu taki gniot??? Dlaczego  TAKIE miasto nie ma architekta miejskiego ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możnaby było przenieść tu mieszkańców z ulicy Romów czy Wólki... Idealnie pasowaliby do tego standardu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam wszystkich mędrców przeciwnych budowania nowych osiedli, gdzie budować??? Nie każdego stać na domek na osiedlu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałem czytając te komentarze bandy internetowych napinaczy, którym wszytko nie pasuje. Jest popyt na mieszkania to ludzie budują. Nie podoba Ci się wygląd bloku to nie kupuj tam mieszkania, może ktoś ma inny gust. Ale moim faworytem jest napinacz który pisze, żeby Boreczek (gość który prowadzi kilka firm, budowlaną, warsztat sklep motoryzacyjny, myjnie itp i który budując 130 mieszkań da pracę kilkudziesięciu osobom i Zappa ci ogromne podatki), wg jakiegoś napinacza powinien zamiast budować, zrobić miejsca pracy. Przecież on to robi pajacu. Ciekawe ile osób ty zatrudniasz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałem czytając te komentarze bandy internetowych napinaczy, którym wszytko nie pasuje. Jest popyt na mieszkania to ludzie budują. Nie podoba Ci się wygląd bloku to nie kupuj tam mieszkania, może ktoś ma inny gust. Ale moim faworytem jest napinacz który pisze, żeby Boreczek (gość który prowadzi kilka firm, budowlaną, warsztat sklep motoryzacyjny, myjnie itp i który budując 130 mieszkań da pracę kilkudziesięciu osobom i Zappa ci ogromne podatki), wg jakiegoś napinacza powinien zamiast budować, zrobić miejsca pracy. Przecież on to robi pajacu. Ciekawe ile osób ty zatrudniasz??
 nie podoba się wiekszości---super niech powstają nowe bloki ,nowe domy,mieszkania--ale niech to ma jakiś standard ,wygląd czy styl, powstaje duzo bloków w Puławach i do tej pory w jakimś klimacie-lepiej lub gorzej ,ale wyglądają--a to... nie kupie tam mieszkania ,ale bede to widziec dlatego to jest wkurzajace.....Inwosterze czymś takim strzeliłes sobie w kolano.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile za reklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy na strone  ***s://***kkmkdeveloper.pl. Nowa inwestycja budowlana Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze pod budownictwo ida do ścìęcia 200 letnie sosny To mógł byc piękny park dla pobliskich bloków..A gdzie w planach pluca miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...