Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Powstanie monitoring na ścieżce rowerowej do Azotów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2016 r. o 18:52 Powrót do artykułu
Tylko panowie ze straży miejskiej o tym nie decydują. Oni już byli zleceniodawcą jednego monitoringu - pożal się boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie ni można było tego zrobić od razu przy modernizacji ścieżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie było to wykonane jak przeciekający parking na marinie. Bo tą inwestycje bedzie nadzorował ten sam człowiek czyli 'szef' Szczepański.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucanie pieniędzy... Może lepiej by było przedłużyć ścieżkę, żeby nie kończyła się w środku lasu, a nie monitorować kawałeczek ścieżki, śmiech na sali... Eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W trosce o bezpieczeństwo dzikich zwierząt chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarzyku - może wstawiłbyś aktualne zdjęcie, a nie takie świeżo po remoncie. Daleko masz? Jeżeli tak, to napisz - ja zrobię, wyślę Tobie, a Ty wstawisz. Za free!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli niebezpiecznie tam jest. A ja nic nie o tym nie wiedząc przez trzydzieści lat do roboty tamtędy jeździłem. Lekkomyślny byłem się okazało. Jak pomyślę, co mogło mnie spotkać, to aż mnie ciarki po plecach przechodzą. Biorę urlop i czekam do 16 września.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy było jakies badanie analiza czy tam w ogole jest to potrzebne? Nie. Bo wladza zawsze wie lepiej gdzie rozwalic na rzeczy niepotrzebne, nasze, nie jej pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej chodzi o monitoring kto wjezdz do miasta i rozpoznawania twarzy ******polskieradio.pl/ 23/267/artykul/587610, agh-nie-przerywa-prac-nad-systemem-indect
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu prawilne mordeczki z gimnazjum przestana po libacji rozbijać butelki na asfalcie. Chlaja i chlać będą ale może w końcu będzie czysto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sponsorem są ZA zeby wiedzieli o której pracownicy do domu jadą. Bo o dziwo pracują do 14:00 a o 13:45 już są korki na drodze. Ot zagadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monitoring sie przyda w swieta wybralem sie do lasu na spacer z malymi dziecmi a tam butelki tablica informacyjna pomazana w wielkie ***....e moze bedzie porzadek teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring zwiazany jest z budową osiedla Prusa otodom .pl/oferta/nowe-mi eszkania-pulawy-w-apartam enty-prusa-ID31vDY.ht ml#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...