Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Prezydent zły na radnego. Zarzuca działanie na szkodę miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 19:29 Powrót do artykułu
CZYTELNIK bierz gumowce i wal z ,,władzą" na spacer po swerku a pózniej parasol w dłoń i spacerkiem na marine podziwiać tą jakże ,,ważną" dla żeglugi przystań turystyczną.Ostatnim punktem wycieczki niech będzie odpicowany za podatki puławiaków ,,tasiemiec" na ul.Romów gdzie dumnie pomieszkują najbardziej zapracowani mieszkańcy miasta...wrzuc foto z wycieczki hehe. a tak na marginesie,gdzie my kur... żyjemy? moja kobitka bierze 90zł z groszami z mopsu a ile borą romowie i za co?? dobrze Maj gada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Czytelnik wraz z prezydentem Groblem idzie sie pobawić na drewnianym stateczku zabaweczce za 145tys złoty. Oczywiście o takich perwersyjnych wydatkach miejskich nikt z nas miał nie wiedzieć? O romach tez nie? A tu pojawił sie taki radny Maj to trzeba go upokarzać i zniszczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam czy Maj przeprosił już za nieprawdę jaką głosił w sprawie skweru niepodległości. Tyle szumu o nic. Były kontrole i nic nie wykazały. Może pora przyznać się do błędu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
czytelnik napisał: ,,niechaj ten radny określi się czy nie jest maskotką platformy,kodu i innego dziadostwa.a może i czarny wiec też jest mu na rękę i popiera te obłudnice naszego miasta''
obłudnice i obłudnicy to chodzą w habitach. Ślubują czystość i celibat a sporo takich guru moralności   puszcza się na lewo i prawo i co gorsza dzieciom nie odpuszcza. molestowanie ministrantów, ciąże zakonnic, bękarty księży. to dopiero jest obłuda. czepiłeś się protestujących kobiet bo pokazały swoją jedność i siłę. nawet naczelny kur***l iv rp musiał się cofnąć przed tą siłą a teraz poeski zajadle obszczekują wszystkich co inaczej myśli niż jedynie słuszna partia iv rp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz pan panie oko teraz po deszczu na ten skwer. Wez z sobą gumofilce, bo bie da sie normalnie przejść. Oczywiście kontrole wykazały ze alejki sa takie jak trzeba czyli cudowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent nie chodzi po alejkach na skwerze po deszczu? Niech się przejdzie. Nie widzi tego bagna? W tej sprawie to nie jest zły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Radna Jarząbkowa oczywiście poparła prezydenta, i uważa ze radni nie maja kompetencji by zajmować sie miejska komisja urbanistyczna? To jakie kompetencje w ogóle mają radni przez nas wybrani? Podnosić posłusznie raczki podczas głosowania? Zgroza
Radna broniąc prezydenta miasta uważa ze radni nie mają kompetencji żeby pytać na sesji o informacje publiczną????? Dla mnie prezentuje pani taką postawę, że aż będę obserwował czy jakaś pani np. córka, nie zostanie nagle dyrektorką szkoły (oczywiście wybrana w uczciwym konkursie), lub nie zdarzą się inne cuda !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Jak wyczytałem radna Jarząbek uważa ze radni nie powinni interesować sIe wykształceniem członków komisji urbanistycznej. Ja się pytam wiec pani radnej. Mogą rządzić nami nawet barany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie robić, nic nie widzieć, nic nie słyszeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni powinni interesować sie wyłącznie tym, na co pozwoli im jeden pan? Inaczej można dostać po uszach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczący komisji urbanistycznej powoływanej przez prezydenta Grobla, jest J. Wawer. Wykształcenie podano w niedzielę w Domu Chemika, jak mu przyznawano medal za zasługi dla miasta Puławy (osobiście nie znana mi jest jego działalność społeczna, nie wiem za co dostał ten medal, oprócz tego ze jest wieloletnim działaczem ugrupowania Grobla, a zapamiętam go z faktu, ze w niedziele z mównicy, bardzo dziękował jak to określił -uwaga- ''GRUPIE TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ''). Więc komisją decydującą o urbanistyce, architekturze miasta, planach architektonicznych naszych Puław, kieruje - uwaga- TECHNIK GEODETA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elfi napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Radna Jarząbkowa oczywiście poparła prezydenta, i uważa ze radni nie maja kompetencji by zajmować sie miejska komisja urbanistyczna? To jakie kompetencje w ogóle mają radni przez nas wybrani? Podnosić posłusznie raczki podczas głosowania? Zgroza
Radna broniąc prezydenta miasta uważa ze radni nie mają kompetencji żeby pytać na sesji o informacje publiczną????? Dla mnie prezentuje pani taką postawę, że aż będę obserwował czy jakaś pani np. córka, nie zostanie nagle dyrektorką szkoły (oczywiście wybrana w uczciwym konkursie), lub nie zdarzą się inne cuda !? szczególnie polecam uwadze kwiecień 2017 roku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grobel. Niech pan się nie ośmiesza i po prostu odpowie ze zwykły technik kieruje tak ważna komisją miejską. Każdy radny, ma nie tylko prawo, ale i obowiązek o takie rzeczy się pytać. Pan powinieneś mu odpowiedzieć, a nie złościć się i atakować radnego Maja. Zaiste zachowanie godne rozhisteryzowanego, rozpieszczanego dzieciaka. Zły to powinieneś być pan na siebie, ze naszym miastem kierują technicy których sam pan obsadzasz na takich stołkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trafił się rady z prawdziwego zdarzenia to jest nie wygodny dla klanu :)
to i klan sie nim zajmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile nowych kont przy okazji powstało do komentowania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik to ch.j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek prezydentury Grobli już bliski, a wszystko przez koalicję z kapturami z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mimo wszelkich podejrzeń mojej osoby o wspieranie lub inne jakiekolwiek układy ,znajomości z Groblem wyjaśniam ,że nikogo z tych panów nie znam,a jedynie boję się ,aby nie uwikłać puławskiego społeczeństwa w spory,manifestacje i wszelkie inne wiece ,mające tylko i wyłącznie szkodzić naszemu obecnemu Rządowi z p.Dudą i p.Szydło na czele- zmierzającemu wciaż do zaprowadzenia ładu i porządku oraz odpowiedzialnosci za wszystko co poprzednicy dokonali .Dla mnie radny p.Maj jest osobą nie znaną ,dlatego też boję sie o wstawkę w postaci nie znanego człowieka w szeregi tych ,którzy dotyczczas działali,chociaż nie powiem ,że oni nie są być może tymi ,jakich obawiam się ze strony młodego p.Maja .Jeśli pan Maj jest prawym człowiekiem to  Sczęsć Mu Boże .Powodzenia  Panie Maj. Zobaczymy o co tutaj chodzilo już nie długo.Nie bierzcie mnie za człowieka z kim kolwiek powiązanym lub znajomym z ludżmi puławskiego U.M. Po prostu -dmucham na P.O .,Nowoszesną i walęsowską bandę przestepcow i jego kodem i całym upapranym  w afery chamstwem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Czytelniku tak juz chcesz rozliczać, jesteś pełen bojaźni i dmuchania, boisz sie o obecny Rząd z p. Dudą i p. Szydło, to poznaj najpierw przeszłość pana Grobla. Zacznij od młodzieżówki ZSNP poprzez zastępcę komunistycznego komisarza stanu wojennego poprzez liczne koalicje i delicje z najróżniejszymi frakcjami, partiami i koteriami. Obecnie następna koalicja z PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to co piszesz o przynależności Grobla do w/w przeszczepow,to zapewniam Ciebie mój drogi informatorze,że nie zagrzeje on długo miejsca w szeregach PiS-u ,bo stamtąd schody dla byłych komunistów prowadzą tylko w dol i napewno szybko wszystko wyjdzie na jaw co,kto,gdzie,za ile i komu -taki bedzie koniec kariery gdyby to tylko od P i S- u zalezalo.Być może zechcesz mnie kiedyć przeprosić,bo jestem normalnym Polakiem tyle tylko ,że popieram obecny Rząd ale chyba Ty masz inne zdanie -i nikt Ci nie wzbrania stać przy swoim,ale niczego to dobrego nie wrózy i przynieśc nie może. Niech każdy z nas ma swoje prawo i zdanie ,ale spierać sie nie musimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...