Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Prezydent zły na radnego. Zarzuca działanie na szkodę miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Hahaha no tym błocie na skwerze to bez wątpienia by się uspokoił :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś myśli że tupnie nóżka i wszyscy klekną? W końcu trafił się ktoś kto się nie boi. Teraz przyjdzie era bardziej 'wysublimowanych' operacyjnych metod zniszczenia i zastraszania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co? nie ma racji? 140 000zł za kilka desek i rurek (ten statek).... weźcie mi to logicznie *** wyjaśnijcie. ja dom w stanie surowym za tyle postawiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny ktory chce cos zrobić i jest za ludźmi, jedyny ktory interesuje sie krętactwem opecu, reszta pozwala ludzi oszukiwać w biały dzien! Za takie pieniądze jak stateczek pod knajpa to by porządny płac zabaw zrobili , chyba nigdy nie byli w większym mieści zeby zobaczyc jak plac wyglada! Panie Maj brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Maj daj im popalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare pryki należy ich zmienic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Maj poda własne wykształcenie i kompetencje do tego aby być radnym ioceniać innych. PANIE MAJ NIECH PAN ZACZNIE OD SIEBIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj ma wykształcenie wyższe. A zresztą co to ma do rzeczy? Nie macie go już jak uderzyć? Radny został przez nas wybrany i może mieć nie skończonego dnia w podstawówce a pytać może i powinien, zaś prezydent ma obowiązek mu odpowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie o kompetencje tych pożal się Boże "urbanistów" są jak najbardziej na miejscu. Puławy przypominają mi film Barei: "Centrum przeniesiemy na peryferia a peryferia do centrum - Panie takie pomysły to do Afryki" W centrum blaszane budy zwane dla niepoznaki marketami, parkingi wielkości małego lotniska... teraz do kompletu jeszcze hala sportowa na terenie targowiska. W żadnym normalnym kraju nie robi się takich cyrków. Ale mam wrażenie, że to miasto służy do zaspokajania małomiasteczkowych kompleksów ludzików z okolic Baranowa a nie mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej, jakie trudne pytanie otrzymał pan grobel! aż prawie z butów wy***ył, a reszta kliki natychmiast wyciszyła temat. bardzo nerwowa reakcja panie grobel, widać, że coś jest na rzeczy. ta puławska niby-komisja to jeden wielki przekręt, i to widaĆ na kilometr. wyszło szydło z worka. "ja w przeciwieństwie do pana, nigdy nie podkreślałem swojego wykształcenia, a wykonywałem ponad sto projektów, więc niech nie próbuje mi pan dokopywać" - panie grobel, ilość nie zawsze przechodzi w jakość. a jakość puławskich inwestycji i remontów jest tragiczna. miasto w efekcie jest brzydsze, niż w 1999 roku, co jest nie lada wyczynem, aby zapuszczone miasto uczynić jeszcze brzydszym! pytam - czym się zajmuje ta komisja? kto zezwolił na zasypanie centrum supermarketami? kto pozwolił na postawienie ohydnego, pomarańczowo-szarego bloczku na centralnej? kto zezwolił na oszpecenie hotelu izabella? dlaczego zburzono dworzec pkp? dlaczego ul.centralna tonie w chaosie, podobnie jak inne ulice puław? kto wydaje pozwolenia na używanie całej palety kolorów ral w centrum miasta? kto zezwolił na zniszczenie domu chemika w imię interesów pracowni marka? kto chce sprzedać byle komu halę sportową, aby uległa zniszczeniu? po co istnieje ta komisja, jakie są jej cele, skoro miasto to jeden, wielki urbanistyczny śmietnik? dlaczego nie udzielono odpowiedzi? ponieważ jej członkowie nie mają zapewne Żadnego wykształcenia w kierunku architektury, skoro zezwolili na takie oszpecenie puław. w naszym, kiedyś świetnie rozplanowanym mieście, nowe inwestycje są nieskażone myślą urbanistyczną. brawo, panie maj! trzeba dalej drążyć ten temat - widać na kilometr, że coś tutaj śmierdzi. temat nowej hali sportowej też może być ciekawy - oczywiście postawi ją zapewne pracownia marka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jedyny radny, który porusza kontrowersyjne i niewygodne tematy w mieście puławy. jako mieszkaniec tego miasta obserwuje z podziwem poczynania pana maja, który wbrew niezadowoleniu prezydenta i innych radnych próbuje zmniejszyć marnotrawienie publicznych pieniędzy i upublicznia nieprawidłowośći. odnośnie tematu romów miasto wydało na aktywizacje i socjalizacje romów juz przeszło 2 mln zł. w ciągu kilku lat Żaden powtażam Żaden rom nie znalazł pracy. teraz chcą im dać po 10 tys na rodzinę na remont mieszkania a dzieci romskie zachęcać do kończenia szkół płacąc im za to... ręce opadają a to wszystko z naszych podatków... na sma koniec humorystyczny film w linku. tak romowie w puławach się bawią z władzami miasta ***s://***youtube.com/watch?v=9sctv-wd18u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wpisac na youtube "Drogie cygańskie wesele" i zobaczyc jak to sie fajnie w Pułąwach kręci:) youtube.com/watch?v=9SCtV-WD18U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...