Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Przejazdem pod torami połączą ważne drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 16:27 Powrót do artykułu
Nowy wiadukt pod torami i dojazdy do obu ulic za 4,2 mln? Za tyle to chyba tylko PRD zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech powiedzą o tym, że pod wiaduktem będzie jeden pas ruchu (mijanka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech powiedzą o tym, że pod wiaduktem będzie jeden pas ruchu (mijanka)
 Przerobi się wiadukt. Kto bogatemu zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Poszukiwany poszukiwana" i legendarny mąż z zawodu dyrektor co to przenosił jeziorko i blok na makiecie tutaj to samo się zrobi z wiaduktem, który się przebuduje, rozbuduje, poszerzy, pogłębi pociągów i tak specjalnie nie widać na horyzoncie, jak to napisał wcześniej komentujący NO KTO BOGATEMU ZABRONI pobawić się w piaskownicy łopatką, wywrotką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
 Jakaś nowa fabryka powstała? Bo jakoś nie moge ogłoszeń o naborze znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zrobienie przejazdu kolejowego na ul. Składowej. Wypadek na wiadukcie i kilka kilometrów obiazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
Jakaś nowa fabryka powstała? Bo jakoś nie moge ogłoszeń o naborze znaleźć.
 A gdzie ma powstać? W centrum miasta czy na Wiśle? I kto w niej będzie pracował? Ukraińcy czy z Bangladeszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
Jakaś nowa fabryka powstała? Bo jakoś nie moge ogłoszeń o naborze znaleźć.
A gdzie ma powstać? W centrum miasta czy na Wiśle? I kto w niej będzie pracował? Ukraińcy czy z Bangladeszu?
 Na terenach inwestycyjnych. Trochę ich w LPU jest. Ja chętnie podejmę pracę w prężnej, nowoczesnej fabryce. A ty nie? Na socjalu jedziesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
Jakaś nowa fabryka powstała? Bo jakoś nie moge ogłoszeń o naborze znaleźć.
A gdzie ma powstać? W centrum miasta czy na Wiśle? I kto w niej będzie pracował? Ukraińcy czy z Bangladeszu?
Na terenach inwestycyjnych. Trochę ich w LPU jest. Ja chętnie podejmę pracę w prężnej, nowoczesnej fabryce. A ty nie? Na socjalu jedziesz?
 A gdzie te tereny inwestycyjne w Puławach? Pytam ponieważ ja już od dawna dopatrzeć się ich na terenie miasta nie mogę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że na zdjęciu nie ma jakiegoś np. rowerzysty przejeżdżającego pod "wiaduktem". Tak naprawdę jest to przejście pod torami, które PLK PKP musiały odtworzyć wzamian za to, które istniało wcześniej. Niestety władze miasta nie były w stanie dogadać się z PLK, aby zrobic ten obiekt większy. W efekcie nie tylko będzie tu mijanka, ale przez przejście nie przejedzie wyższy dostawczak, nie mówiąc już o tzw. TIR-ze.  A szkoda, bo ten wiadukt, ale z prawdziwego zdarzenia by się tu przydał. Niestety dogadanie się z PLK jest sprawą niesłychanie trudną - firmy wykonujące przebudowę LK7 skarżą się, że nie otrzymują odpowiedzi na zapytania związane ze sprawami technicznymi - np. dotyczącymi tzw. "kolizji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
Jakaś nowa fabryka powstała? Bo jakoś nie moge ogłoszeń o naborze znaleźć.
A gdzie ma powstać? W centrum miasta czy na Wiśle? I kto w niej będzie pracował? Ukraińcy czy z Bangladeszu?
Na terenach inwestycyjnych. Trochę ich w LPU jest. Ja chętnie podejmę pracę w prężnej, nowoczesnej fabryce. A ty nie? Na socjalu jedziesz?
 W LPU masz takie tereny inwestycyjne jak twoje bajania że podejmiesz pracę w fabryce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
Jakaś nowa fabryka powstała? Bo jakoś nie moge ogłoszeń o naborze znaleźć.
A gdzie ma powstać? W centrum miasta czy na Wiśle? I kto w niej będzie pracował? Ukraińcy czy z Bangladeszu?
Na terenach inwestycyjnych. Trochę ich w LPU jest. Ja chętnie podejmę pracę w prężnej, nowoczesnej fabryce. A ty nie? Na socjalu jedziesz?
W LPU masz takie tereny inwestycyjne jak twoje bajania że podejmiesz pracę w fabryce.
 Jeśli nie wiesz to przy Azotach jest duża strefa inwestycyjna. A dlaczego wątpisz w moją chęć pracy? Pracuję od 25 lat i dalej mam zamiar, chętnie w nowym lepszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło patrzeć jak nam pan prezydent miasto rozwija
Jakaś nowa fabryka powstała? Bo jakoś nie moge ogłoszeń o naborze znaleźć.
A gdzie ma powstać? W centrum miasta czy na Wiśle? I kto w niej będzie pracował? Ukraińcy czy z Bangladeszu?
Na terenach inwestycyjnych. Trochę ich w LPU jest. Ja chętnie podejmę pracę w prężnej, nowoczesnej fabryce. A ty nie? Na socjalu jedziesz?
W LPU masz takie tereny inwestycyjne jak twoje bajania że podejmiesz pracę w fabryce.
Jeśli nie wiesz to przy Azotach jest duża strefa inwestycyjna. A dlaczego wątpisz w moją chęć pracy? Pracuję od 25 lat i dalej mam zamiar, chętnie w nowym lepszym miejscu.
 Przy Azotach to sa tereny inwestycyjne gminy wiejskiej Puławy a nie miasta. Na terenie samych Azotów, w ich obrębie, jakoś nie widać chęci sprzedaży terenów inwestycyjnych należących do zakładów.  Więc gdzie te fabryki w mieście mają powstawać? Jak ktoś słusznie zauważył - na Wiśle czy w centrum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A gdzie te tereny inwestycyjne w Puławach? Pytam ponieważ ja już od dawna dopatrzeć się ich na terenie miasta nie mogę. " Tam gdzie i markety niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na wielkość tej dziurki pod torami to sobie możecie najwyżej w piłkę pokopać, a nie ruch samochodowy tamtędy puszczać.... Widać jak miasto się dogadało z koleją w tej kwestii, bo ten "przepust" przez tory niewiele różni się wielkością i prześwitem od tego co było dotychczas.... Najpierw budują, a potem mają pomysła nad łączeniem ulic. To jest Polska..... wszystko od dupy strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany i dogadanie lub nie dogadnanie są sprzed kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu trzeba działać szybko. Dopóki tory LK7 są w budowie i pociągi nie jeżdżą można wszystko dobudować. Dołożenie drugiego przejazdu to kilka tygodni roboty, ten sam projekt wystarczy. Pierwsze sensowne pociągi i tak nie przejadą LK7 wcześniej niż w przyszłym roku, a jakieś testowe Przewozy Regionalne mogą poczekać dodatkowy tydzien czy dwa jaki i tak nie kursowały ponad 2 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu trzeba działać szybko. Dopóki tory LK7 są w budowie i pociągi nie jeżdżą można wszystko dobudować. Dołożenie drugiego przejazdu to kilka tygodni roboty, ten sam projekt wystarczy. Pierwsze sensowne pociągi i tak nie przejadą LK7 wcześniej niż w przyszłym roku, a jakieś testowe Przewozy Regionalne mogą poczekać dodatkowy tydzien czy dwa jaki i tak nie kursowały ponad 2 lata.
 W jakim ty świecie żyjesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...