Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Publikacja nagrania z hali targowej pomogła policjantom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2020 r. o 14:36 Powrót do artykułu
Jak widać trzeba poblikować wizerunki wszelkiej maści przestępców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc przyjaciele Nazywam sie TERESA ZAJAK Jesli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosilem cie do skontaktowania sie z ANNA CHROMA I nie bedziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pozyczke w wysokosci 130 000 Zl dzieki temu wspanialemu czlowiekowi Aby uzyskac wiecej informacji Odpowiedz mi krótka wiadomoscia Lub skontaktuj sie ze swoim pozyczkodawca annachroma1949@gmail.com skontaktuj sie z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Bedziesz mial rozwiazania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jesli nie potrzebujesz pozyczki Wiec poinformuj swoja rodzine i przyjaciól dziekuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie są ci, co bronili jej za cenę swojego honoru? Komentarze pod ostatnim postem mówiły, by nie osądzać pochopnie, mimo, że na nagraniu kobieta pozbyła się szybko tej portmonetki. Zgłosiła się na policję sama, ale dopiero wtedy, kiedy został upubliczniony jej wizerunek. MIESIĄC PÓŹNIEJ Hipokryzja. Bardziej zamartwiała się wstydem, że ją rozpoznają, niż własnym sumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Pani wiedziała gdzie piniądze sum za las
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja ciotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI ODEBRAŁA SOBIE TRZYNASTKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TE EMERYTY PAZERNE NIE DOŚĆ ZE MAJA TRZYNASTKĘ TO JESZCZE IM MAŁO I KRADNĄ CUDZE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE.OD RAZU 25 LAT WIEZIENIA SIĘ NALEŻNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół a nożyce się odezwą...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...