Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Radna prosi o spowalniacze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 r. o 12:55 Powrót do artykułu
tak, bo jeszcze w puławach jest ich za mało. najlepiej na każdej ulicy porobić po kilka, a co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nie ma już o czym pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie brak spowalniaczy pozbawił dziewczynki nogi ale brawurowa jazda i wóda. Czy radna pis to rozumie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie progi wszędzie na ekspresówkach tez. Wtedy nie będzie wypadków a nasze życie, komunikacja i zużycie paliwa będzie cudowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBUDOWAĆ KOLEJNE MIASTECZKO HOLENDERSKIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra inicjatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to tylko nakazy, zakazy i ograniczenia. Prawdziwych rozwiązań brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to tylko nakazy, zakazy i ograniczenia. Prawdziwych rozwiązań brak. Daj lepszą propozycję, jestem ciekawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze w to co czytam! CO za obłud i hipokryzja PISu. Ja mam być od lepszych propozycji? Czy siedząca tam chyba juz ze 20 lat na stołku radna Jarząbkowa która nie widzi konstruktywnych rozwiązań oprócz propozycji coraz to większych restrykcji dla społeczeństwa!!!!!!!!!!!!!!!?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to głupią babe ciagle wybiera ? a do kruchty paciory klepać stara klempo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbudujcie spowalniacze to wszyscy będą jeździć po chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak bez sensu komentować, bez znajomości tematu i tamtej okolicy? Mieszkańcy bloków na wólce skarżą się, że wszyscy gnają tam na złamanie karku, więc spowalniacze może rzeczywiście mają sens? Oczywiście z drugiej strony ten pijak, który wjechał w matkę z dziećmi, to była sytuacja ekstremalna, której spowalniacze by nie zapobiegły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się skarze ze za duży hałas aut wiec proszę panią radna by wystosowała zakaz poruszania sie autami po mieście Puławy. To tez ma sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Pisowiec zabrania poruszania się quadami po Piasecznicy, druga za nie swoja kaskę każe robić drugie miasteczko holenderskie na Wólce. Jakimi 'udogodnieniami' jeszcze nas radni PIS uraczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Jarosław bez prawa jazdy, stąd ten wysyp zakazów drogowych. Sam nie korzysta, to innym też zakaże, a partyjne frędzle wdrożą bezmyślnie wszystko - dobra zmiana w PiSlandzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pomysły i tak lepsze niż przyjmowanie uchodźców, tak jak PO chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju rządzonym przez PiS szans na schronienie nie miałaby nawet Święta Rodzina pozbawiona domu, a będąca ówczesnymi uchodźcami - PiSlam jest bezwzględny dla wszystkich uchodźców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze jakby Józef przekroczył dochód z działalności gospodarczej to i na 500+ by się nie załapali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze zrobić miasteczko holenderskie na ulicach Bema i Partyzantów, żeby kierowcy karetek pogotowia nie przyspieszali już od samego szpitala, na Słowackiego, bo samochody Straży Pożarnej jeżdżą zbyt szybko w dodatku niemiłosiernie wyją, no i oczywiście na Dęblińskiej i Lubelskiej bo to wylotówki z miasta, a skoro wylotówki, to tam zbyt szybko latają samochody. To pisałem ja, Jarząbek, a moje nazwisko jest całkowicie przypadkowe, bez związku z panią radną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...