Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Radny pyta o nowy biuletyn "Domu Chemika"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2019 r. o 08:54 Powrót do artykułu
12x600zł to 7200zł, na lansowanie dyrektora DCH z publicznych pieniedzy. Czy to jest uczciwe? Wydawanie pieniędzy na papierową gazetkę  (zrealizowanych imprez), w dobie społeczeństwa informatycznego, jest po prosu głupotą i niegospodarnością.  Pracuję w kulurze tyle lat, ale amtorsczyzna i prowizcjonalizm w DCH, mnie przeraża. Dlaczego to toleruje przezydent miasta? Wielu mieszkańców na niego głosowało, bo myślało że zrobi porządek z nominatami partyjnymi takimi jak dyrektorzy DCH i Muzeum Czartoryskich. Wprowadzi demokratyczne zasady konkursów na te stanowiska, przyjrzy się projektowi przebudowy Domu Chemika i wprowadzi KULTURĘ do Puław, a jest ..... coraz gorzej!   Modzież ma dość ureligijnionej oferty DCH, idzie do małych knaipek dających lepszą OFERTĘ KULTURALNĄ - po prostu chce się bawić, a samorządowe instytucje kultury w dalszym ciągu są.... przechowalnią dla swoich i żyją same dla siebie!!!!!!!!!. Panie M. jak Pan tego nie widzisz to......  proszę ....nie marnuj Pan moich pieniędzy!!! Przypomnę tylko "dyrektorom", że najlepszą promocją dla instytucji kultury jest WSZECHSTRONNA OFERTA KULTURALNA zaspokajająca potrzeby różnych grup odbiorców!    
Dyrektor DCh jest na kontrakcie i jest radnym powiatowym więc jest nietykalny. Proszę wiec dac sposób w jaki sposób ktokolwiek ma zrobić porządek z tym panem? Jak go zwolnić? Jestem też pewnien że przez dwa miesiące prezydentowania najważniejsza rzeczą na początku kadencji była gazetka. Gazetka której temat poruszył zresztą radny z ugrupowania prezydenta. Jestem tez pewnien ze pierwsza rzecza bylo to ze dyrektor DCh polecial do prezydenta że chce wydawać gazetkę.  Obłęd
 Przecież to ktoś z tego nawiedzonego stowarzyszenie.  Każą przyglądać się projektowi przebudowy DCH.  Przecież  już trwa przebudowa.  Projekt jej jest wykonywany przez firmę i czemu to się przyglądać? Trollu zmianą projektu wiąże się z odszkodowaniami dla firm i zwrot dofinansowania. Z Ciebie jest zwykły troll idiota A nie menadżer kultury.  Chyba że menadżer mącenia, mowy nienawiści i głupoty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kulturalni specjaliści od kultury się tutaj zebrali i debatują, radzą i szczują. Moje dziecko korzysta z oferty Domu Chemika i ja również nie narzekam na brak oferty. Oczywiście młodzieży najtrudniej dogodzić bo wymagania mają duże, ale finansów nie wiele, a za kulturę trzeba zapłacić i to często więcej niż 70 zł. Teraz warunki lokalowe są trudne to i imprezy mniej atrakcyjne, ale w nowym budynku będą możliwości. Ale co z tego jak na wiele imprez - jeszcze przed remontem - przychodziła garstka Puławian, a dlaczego? bo za drogo, bo za późno, bo za wcześnie, bo coś tam .... Były warsztaty bluesowe, jazzowe, Festiwal Wszystkie Strony Świata ... i jakoś tłumów nie było, mimo że to fajne wydarzenia i muzyka na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12x600zł to 7200zł, na lansowanie dyrektora DCH z publicznych pieniedzy. Czy to jest uczciwe? Wydawanie pieniędzy na papierową gazetkę  (zrealizowanych imprez), w dobie społeczeństwa informatycznego, jest po prosu głupotą i niegospodarnością.  Pracuję w kulurze tyle lat, ale amtorsczyzna i prowizcjonalizm w DCH, mnie przeraża. Dlaczego to toleruje przezydent miasta? Wielu mieszkańców na niego głosowało, bo myślało że zrobi porządek z nominatami partyjnymi takimi jak dyrektorzy DCH i Muzeum Czartoryskich. Wprowadzi demokratyczne zasady konkursów na te stanowiska, przyjrzy się projektowi przebudowy Domu Chemika i wprowadzi KULTURĘ do Puław, a jest ..... coraz gorzej!   Modzież ma dość ureligijnionej oferty DCH, idzie do małych knaipek dających lepszą OFERTĘ KULTURALNĄ - po prostu chce się bawić, a samorządowe instytucje kultury w dalszym ciągu są.... przechowalnią dla swoich i żyją same dla siebie!!!!!!!!!. Panie M. jak Pan tego nie widzisz to......  proszę ....nie marnuj Pan moich pieniędzy!!! Przypomnę tylko "dyrektorom", że najlepszą promocją dla instytucji kultury jest WSZECHSTRONNA OFERTA KULTURALNA zaspokajająca potrzeby różnych grup odbiorców!    
Dyrektor DCh jest na kontrakcie i jest radnym powiatowym więc jest nietykalny. Proszę wiec dac sposób w jaki sposób ktokolwiek ma zrobić porządek z tym panem? Jak go zwolnić? Jestem też pewnien że przez dwa miesiące prezydentowania najważniejsza rzeczą na początku kadencji była gazetka. Gazetka której temat poruszył zresztą radny z ugrupowania prezydenta. Jestem tez pewnien ze pierwsza rzecza bylo to ze dyrektor DCh polecial do prezydenta że chce wydawać gazetkę.  Obłęd
Przecież to ktoś z tego nawiedzonego stowarzyszenie.  Każą przyglądać się projektowi przebudowy DCH.  Przecież  już trwa przebudowa.  Projekt jej jest wykonywany przez firmę i czemu to się przyglądać? Trollu zmianą projektu wiąże się z odszkodowaniami dla firm i zwrot dofinansowania. Z Ciebie jest zwykły troll idiota A nie menadżer kultury.  Chyba że menadżer mącenia, mowy nienawiści i głupoty.
Zdecydowanie lepiej się przyjrzeć projektowi renowacji Marynek bo on dopiero rusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia, daj już spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia, daj już spokój...
ale 100 dni czy 5 lat spokoju ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Menedżer" zapewne myśli o "Ustawie z dnia 25.10.1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej", kiedy można odwołać dyrektora, np. w Kazimierzu Dolnym burmistrz (były zastępca) robi audyt finansowy w trzech jednostkach podległych: Urzędzie Miasta, Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki oraz Miejskim Zakładzie Komunalnym.Panie Prezydencie Puław można, a dlaczego nie robi się tego w naszym  miescie). Koszty? Może należy je ponieść dla dobra miasta i pańskiegio spokoju. Póżniej za wszystko będzie odpowiadał PAN.  Czas pokaże kto ma rację? Kiedys do rozpoczetej inwestycji za 70 mln wprowadziłem  aneks do budowy systemów dostępu i ppoż. Lepiej robić poprawki podczas budowy i rozbudowy niż po przyjęciu budynku (okresy gwarancyjne itp).  Lepiej to robić, niż w 2020 roku odebrać mało innowacyjny obiekt kultury służący tylko za salę widowiskową (przecież tą rolę może spełniać budowana Hala Sportowa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...