Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Rodzice chcą przywrócenia szkoły podstawowej nr 9 (list)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 14:57 Powrót do artykułu
zdanie rodziców nie jest ważne, ważne są pomysły propagandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczna inicjatywa. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Jeśli na być powrót do starego systemu to podstawówka w dziewiątce musi być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyrost naturalny maleje, dzieci nie ma ale wypowiedzi 'specjalistów' od tworzenia kolejnych szkół podstawowych w upadających liceach multum. Ile jeszcze ich zaproponujecie? 5-10?. Zajebiste lobby na dzienniku- nauczycieli i ich dyrektorów. Każdy chce zachować prace ale nie kosztem naszych dzieci i pieniędzy czyli faktycznych potrzeb oświaty w Puławach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli taki jesteś elokwentny to zapewne wiesz jakie są prognozy co do potrzeb ilości szkół, klas i z pewnością wiesz w jaki sposób wpłynie dereforma na zwolnienia nauczycieli. Podaj konkretne dane. A jeśli wydaje ci się że zwolnią tych najgorszych to się rozczarujesz. Zwolnią dobrych i zaangażowanych, którzy nie mają legitymacji pisowskiej i nie wyznają religii smoleńskiej, a twoje dziecko nie będzie edukowane tylko przygotowywane do wstąpienia do WOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu tych rodziców i nauczycieli chciało tej dobrej zmiany? Teraz to pojedzie sobie do kaczora i podziekujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem ucznia klasy 6 jednej z pulawskich podstawowek. TAK! Chcę 7 klasy w dziewiatce! Zapiszę tam na pewno swoją córkę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że to pismo jest dziełem nauczycieli z dziewiątki, którzy - to jasne - nie chcą stracić pracy. Nie chce mi się wierzyć, że stworzyli je rodzice. Oby tylko rodzice mieli wybór, gdzie chcą posłać dziecko do VII klasy - czy np. do SP1 czy do ewentualnej SP9...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie załatwiajcie siebie krzywdą dzieci ciepłych posadek. jak takie osoby maja uczyć moje dzieci to żegnam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wyborach parlamentarnych w 2015r. udział wzięło 56,35% uprawnionych mieszkańców Puław, czyli  22 198 "suwerenów”. Dobrą zmianę wybrało 9 042 zwolenników PiS (23% uprawnionych). Jak należy domniemać opowiadali się oni też za deformą edukacji. Zaryzykuję, że spośród tych zwolenników zdecydowana większość to „uczniowie” szkoły pn. Uniwersytet Trzeciego Wieku. "Uczniów" tych niestety deforma nie obejmuje. Powstaje pytanie dlaczego zafundowali ten koszmar swoim wnukom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 wyjdzie dobrze na reformie.  Pytanie dla wtajemniczonych: jak brzmi nazwisko radnego powiązanego z prezydentem i nauczycielki od korkowego biznesu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zbioru malin i truskawek! Żadna praca nie hańbi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam że decyzję podejmie rada miasta, w której 15 na 21 radnych to radni PiSu. belfer twoje sugestie chybione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszymi dziećmi będziecie kupczyć i ugrywać swoje powiązana, znajomości i interesiki tłumacząc to tym, ze niektórzy mogą stracić prace? jak taki poziom prezentujecie to nie uczenia przyszłych pokoleń! Do zbioru malin i truskawek! Żadna praca nie hańbi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu uwagi i zażalenia proszę kierować do p. Szydło i p. Zalewskiej, a najlepiej to prosto na Nowogrodzką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze lepiej do układów i znajomości miedzy pewnymi paniami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali reformę a wy się martwcie sami..... cały nasz rząd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za wariantem klas 1-6 w SP1 i klas 7 i 8  w KEN-ie. NIe jestem nauczycielem w 9, ale chodziłem tam do liceum i uważam, że to była jest i będzie najlepsza szkoła w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...