Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Rodzice proszą o dodatkową furtkę, ale szkoła pozostanie za płotem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2017 r. o 19:52 Powrót do artykułu
Szkoła nr 9 imienia KEN ma takie przejście, które jest zamykane o 21:00. Tam nikomu to nie przeszkadza. Ale widać że są podwójne standardy i dyrektor szkoły ma więcej do powiedzenia niż radny a może nawet nie dyrektor a przysłowiowy 'cieć' któremu nie będzie się chciało furtki zamykać. No bo już teraz nawet nie chce mu się gnojstwa ganiać co piją pod przedszkolem. Krótko pisząc 'puławy z myślą o...' no właśnie o czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w Polsce sami robimy sobie problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko byle przeciwko ludziom. W sumie nie moja sprawa, nawet nie wiem co to za szkoła, ale ten dyrektor to jakiś TROGLODYTA. Co mu przeszkadzają chodzący ludzie? Wiele szkół ma po dwa wejścia i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troglodyta to Ty jesteś barani łbie. Dyrektor szkoły odpowiada za to co dzieje się na jej terenie, za bezpieczeństwo i mienie szkoły. A tym rodzicom się w d..ach poprzewracało, za chwilę sobie zażyczą, żeby dla ich dzieci z naszych podatków wybudować tunel z osiedla do szkoły, żeby pociechy mogły w ciapkach na lekcje iść. Niech może skupią się na wychowywaniu i przystosowywaniu swoich dzieci do funkcjonowania w aktualnej rzeczywistości.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo na terenie szkoły to dlaczego na terenie szkoły robi sobie parkingi. I brama wjazdowa jest otwarta do 22 ktoś musi ją zamknąć na noc, taki sam manewr można zrobić z furtką wystarczy trochę chęci. Ale PiSuary wolą wydawać kasę na imprezki zakrapiane czego są efekty sprzed kilku dni niż zrobić coś dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie kupiliście sobie mieszkania w osiedlu zamkniętym to teraz trzeba się ruszać :-) a poza tym ile wejść na teren szkoły chcielibyście mieć ? spacer z dzieckiem do szkoły to też może być dla was zapracowanych fajny czas :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu z 12.09 ja też jestem mieszkańcem Puław i uważam, że to bardzo głupi pomysł i nie zgadzam się, żeby z budżetu miasta finansować zrobienie tej furtki, bo ty masz wyimaginowany problem i uparłeś się, że ta furtka zbawi świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko musi iść do szkoły ok. kilometr i przechodzić przez 3 ruchliwe ulice, więc żądam rozwiązania tego palącego problemu poprzez realizację jednej z moich propozycji: a. wydrążenie tunelu spod mojej klatki do szkoły b. wybudowanie kładki spod mojej klatki do szkoły c. zorganizowanie bezpiecznego dowozu mojego dziecka spod klatki do szkoły. Panie Malinowski mogę liczyć na Pana wsparcie w walce z urzędem miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj widzę że w d...... się co niektórym poprzewracało z tego nadmiaru luksusu. Pomysł z tunelem: THE BEST .... :) + złote klamki w nowej furtce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że okoliczni mieszkańcy zrobią sobie skrót w przypadku wstawienia furtki. Tak jest w Dziewiątce oraz pomiędzy Chemikiem a Czartorychem. Problemem skrzyżowania Spacerowej i Armii Ludowej jest brak chodnika wzdłuż przedszkola oraz przejścia dla pieszych. Dzieci muszą okrążać skrzyżowanie dookoła. Chyba planowany remont traktu pieszo-rowerowego niewiele zmieni. Tam powinni zrobić przejście dla pieszych przez AL (Pileckiego)bo parkingu nie zlikwidują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech :( pecież to dla dobra i bezpieczeństwa dzieci. Zazdrośnicy :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...