Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Rozwijają puławską kulturę, odebrali nagrody [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2019 r. o 14:46 Powrót do artykułu
To się robi śmieszne, prezydent nagradza Muzeum Czartoryskich w Puławach. Pytam się za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, "włodarz miasta" nie ma zielonego pojęcia o kulturze. Takimi nagrodami to się krzywdzi innych np. Bibliotekę Miejską. Najlepiej jakby instytucje kultury w Puławach skontrolował NIK. Bo co do rządów prezydenta to już nie ma nadziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się robi śmieszne, prezydent nagradza  Muzeum Czartoryskich w Puławach. Pytam się za co?
 Za nadprogramowa reqlizacje celow statutowych i promocje miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za nadprogramowa reqlizacje celow statutowych i promocje miasta" - jakie nadprogramowe? a co z podstawowymi, wynikającymi z "Ustawy o muzeach" m.in. zabezpieczenia potrzeb mieszkańców Puław. A z promocją miasta ..... to stwierdzam: że piszący te słowa nie ma żadnego pojęcia o nowoczesnej promocji jak i dyrektor MCZ, bo "marketing innovations which include social media and mobile technology that regional and local authorities should use in their operations". Ja tego w działalności Muzeum Czartoryskich, nie widzę. Jako mieszkaniec Puław odbieram MCZ jak i DCH jako "miejsce pracy dla swoich". Szkoda naszych pieniędzy. A prezydent... szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBYCHU, kpisz z ludzi!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać brak profesjonalizmu przy rozliczaniu efektywności i skuteczności puławskich instytucji kultury w tym DCH i MCZ u Kierownika Wydziału Kulturu i Promocj UM. A swoją drogą to gdzie można zapoznać się z wykształceniem i doświadczeniem Kierownika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociażby za konferencję. Muzeum , które dopiero powstało skierowalo świat naukowy na Pulawy. Mało która placówka może się poszczycić takim wybitnym osiągnięciem w tak krótkim czasie. Docenili to nawet ludzie zza granicy. Były też interesujące wydarzenia, które wypromowaly Puławy w Polsce. To wspaniały zespół pracownikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowość komentarzy daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się robi śmieszne, prezydent nagradza  Muzeum Czartoryskich w Puławach. Pytam się za co?
  Anonimowość komentarzy daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Małgorzato, Pani opinia o wyróżnieniu muzeum za: "Chociażby za konferencję. Muzeum , które dopiero powstało skierowalo świat naukowy na Pulawy", mnie rozśmieszyła. MCz działa od stycznia 2017r., pracuje w nim 14 osób (o konkursach na te stanowiska nie słyszałem, co jest wielką niewiadomą pod względem wykształcenia pracowników), w 2018r. wydano na jego funkcjonowanie 700 000 PLN, odwiedziło go 34 194 osoby, a Pani pisze że zorganizowano 1 (słownie jedną) konferencję naukową. To ja się pytam ile powstało publikacji naukowych, ilu jest pracowników naukowych (przynajmniej doktorów, bo miarą instytucji kultury jest jej aktywność naukowa i wydawnicza), jaki jest ilościowy wzrost muzealiów w poszczególnych latach (tzn. ile muzealiów jest własnością MCz), czy wyremontowaliście przez te trzy lata Pałac Marynki, ile zorganizowaliście wystaw czasowych, jakie nowe formy wprowadziliście, jakie nagrody zdobyliście. Bo dla mnie działalność MCz jest takim, prowincjonalnym pozorowaniem pracy muzealnej i zmarnowanym czasem który należało wykorzystać na: pozyskanie środków finansowych na remont i adaptację Pałacu Marynki dla potrzeb MCz oraz zakup muzealiów; edukację obywatelską; budowanie i integrowanie społeczności lokalnej; kreowanie lokalnej tożsamości kulturowej; wprowadzanie nowych, różnorodnych form upowszechniania kultury; promocję działalności muzealnej, marketing kultury, w tym współtworzenie marki miasta Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj swój tytuł naukowy doktorze?, profesorze?, skoroś taki wyedukowany naukowo! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie za co nagrodę dostała pani Zielińska, za bycie miłośniczką zabytków? Naprawdę ??? Kpina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym zbiegiem okoliczności większość nagród otrzymali bardzo dobrzy znajomi pani Bożeny Krygier i członkowie pewnego stowarzyszenia w którym pani Krygier sprawuje ważną funkcję.Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...