Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Puławy-miasto dla seniorów. Ma być cicho, zielono i spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja stara jest seniorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super- przechodziłem dzisiaj tamtędy- jest fajna siłownia na powietrzu, z urządzeniami, których w Puławach nie ma chyba jeszcze nigdzie, jest też dosyć mocno rozbudowana sekcja do street workout. Już się nie mogę doczekać wiosny kiedy będzie można tam pobuszować. Fajnie, że wreszcie coś powstaje w miejsce dziurawego boiska, na którym po deszczu przez tydzień stały kałuże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha samochodu nie ma gdzie zaparkować . Taka pseudo siłownia jest w zyrzynie i bida z nędza . Szkoda gadać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten skwerek to jakaś porażka , jestem mamą 12 latka i mniejszego dziecka , tam kompletnie nie ma nic do zabawy dla takich dzieci, nie wiem nawet do czego słóżą nieby te przyrządy dla małtch dzieci , ani to do siedzenia ani do wchodzenia po tym, miałam nadzieje że zrobią huśtawki ale oczywiście po co , jedna wielka porażka! Chyba ktoś to projektował kto nie ma dzieci, miałam nadzieje że w końcu bedzie fajny plac zabaw a tu taka porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dzieci starszych powstanie plac zabaw na wydzielonym kawałku ze starego placu przedszkola. Ten plac w zamierzeniu miał być tylko dla dzieci młodszych, wszystkiego nie dało się upchnać na takim małym kawałku ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...