Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Śmiecą i piją przy zabytkowym pałacu

Utworzony przez tadek68, 20 lutego 2020 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Oj tyle hałasu o nic. 500 + daje efekty.. Jak w sejmie oborę można zrobić to i pod pałacem. Na Policję jest teraz prefix 47 przed kierunowym, 47 jak Norwegia- to szybko nie będzie, z tymi kamerami może nie pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czego są służby? Do roboty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także przechodzę regularnie i nie widziałem nigdy żadnych pijących. Też będzie o tym artykuł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tam zadnych ludzi, zadnego pijanstwa! Panie redaktorze, niech pan nie wymysla i swoich slow nie wklada w slowa rzekomych informatorow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak juz pan tak wymysla, to przynajmniej puszki by pan podstawil i zdjecie zrobil. Dziennikarskie dno albo chore ambicje, ktore zaniosla pana do Faktu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieraz tam byłem mówię szczerze że również nie widziałem nic żeby było tam nie posprzątane ani pijanych nic nigdy tam.Nie było kto to wymyśla takie rzeczy niestworzona niech p. Redaktor wstawi zdjęcia jakieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł przesadzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan Radosław zweryfikował te rzekome rewelacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan Radosław zweryfikował te rzekome rewelacje?
Weryfikacja? To nie w stylu pana redaktora. Przeciez z lenistwa nawet nie poszedl sprawdzic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze będzie wymysłów, niszczenia i plucia na Puławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brednie. Powoli zaczynam mieć jakieś dziwne wrażenie, że ktoś z redakcji (najpewniej uważający się za szlachtę ze stolicy województwa) mocno nie lubi tego miasta. Panie Radosławie jak już chcesz pisać o ''patologii'' i piciu to może porusz coś co faktycznie jest prawdziwe czyli nie wiem plac pod urzędem w sezonie? Bo to co tam się czasami dzieje to dosłownie 2 Mielno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki syf jest na schodach tarasowych. Bardzo często siedzi tam okoliczna patologia. Pije, ćpa i zaczepia. Strach tamtędy przechodzić. Gdzie są służby porządkowe?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt stoi pusty już od 2017 r. Ciekaw jestem czy jest ogrzewany, jak nie, to podlega dewastacji. Dziwię się tylko, że konserwator zabytków na to pozwala. Nie rozumiem "władz" miasta, które zadecydowały o budowaniu hali sportowej, a nie remoncie Pałacu. To także źle świadczy o dyrektorce Muzeum Czartoryskich, która (jak widać) nic nie robi w tym zakresie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławianko ta sytuacja to kwestia zaniedbań.  To że dziedziniec Pałacu Marynki jest  otwarty ma swoje plusy, ponieważ policja ma bardzo łatwy dostęp do ewentualnych osób pijących tam alkohol. Młodzież woli wybrać się do parku. Obszerny teren ochraniany przez osoby w podeszłym wieku i niezbyt sprawne fizycznie. Wcale się im nie dziwię że jak najszybciej chcą objechać całość rowerem bez wdawania się w kłótnie z osobami pijącymi alkohol. Policja za to ma utrudniony dostęp do terenu parku stąd taki a nie inny stan rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest ochrona? po parku przejdzie raz na 12 godzin to niech też pilnują Pałacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ryl a jakąsz to tam zieleń pielęgnujecie? A śmieci nie zbieracie, że mieszkańcy muszą do gazety donosić że butelki się walają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na dziedzińcu Pałacu Czartoryskich pawie robią gdzie popadnie _ ot taka atrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona to siedzi ale z nosem w internecie a w nocy śpi nic więcej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra tam patolnia w tych Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł ale żeś prezesa wymyślił w tych nieruchomościach tylko pogratulować:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...