Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Śmiecą i piją przy zabytkowym pałacu

Utworzony przez tadek68, 20 lutego 2020 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Jakie schody tarasowe? Serpentynowe lub angielskie - i tu i tu butelki. A niestety wielu mieszkańców Puław kultury w domu nie zaznało i nie wiem skąd pochodzą, bo że nie z Puław to pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wyburzą bo przecież hala sportowa jest nowa i POK wyremontowany to po co jakiś stary pałąc, Puławy idą z postępem, jeszcze powinni zajrzeć do budynku dwirca PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może skończy jak dom chemika... Wprawdzie inne okresy powstania ale kto miastu zabroni? Napewno nie konserwator zabytków z Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalę się tym że moja mama mieszkała w tym pałacu jakieś dwa lata kilkadziesiąt lat temu, a ja siedziałem na lwach jak jeszcze były na zewnątrz?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie- wszystko w swoim czasie. Najpierw hala. Potem spłata hali.  Jakieś 20 lat. Potem odbudowa całkowitej ruiny pałacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dworzec PKS  to też  niespieszna sprawa. Słyszałem, że budowa ta ruszy w 2134 roku. Najpierw hala. Radnym dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes z nieruchomości to strzał w dziesiątkę identyko jak poprzedni nic niepotrafia nawet eksmisji darmozjadom nieumieja zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park nie ma prawdziwego gospodarza. Oficjalnie pewnie jest nim IUNG ale on ma park głębokim ... poważaniu. Jest to dziedzictwo pokoleń, a już niedługo park będzie przypominał zakrzaczone śmietnisko. Czy miasto i IUNG się dogadają? Nie wiem czy jest wola do tego ale z roku na rok park i zabytki w nim się znajdujące - niszczeje. Osada pałacowa to prawdziwa perła na niespotykana w Polsce skalę. Naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...