Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Strażnicy miejscy pomogą odpalić samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2016 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Jeszcze tego brakowało kontrolować ulice i pilnować porządku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze - coś dla mieszkańców w koncu będzie - przy okazji niech się rozglądając za psami spuszczonymi ze smyczy i srającymi gdzie popadnie - i po 300 zł mandatu właścicielom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 16 letniego peugota partnera 370 tys. przebiegu i zapala jak to się mówi z kopa , a sąsiad 7 letniego scenica i co dzień ładuje prostownikiem przez drzwi balkonowe .Trzeba mieć dobry akumulator , sprawne świece żarowe , czysty filtr paliwa i dobre paliwo , i nie trzeba być oflejem który czeka aż mu ktoś pomoże zapalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zakupy na telefon beda robic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z tym rozruchiwaczem samochodow to mam nadzieje ze na piechote przychodza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne a jak ktoś na 6 do pracy ma, a najczęściej tak jest, to może sobie pogwizdac z ich "pomocą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany, na co to moje podatki są wydawane. Pisowskiej władzy w mieście to się już w dupach poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zakupić polskiego Jenoxa i nie trzeba będzie dzwonić po SM. Temat znany mi z autopsji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...