Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Uczniowie staną po stronie protestujących nauczycieli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2019 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Mojej sąsiadki nauczycielki nie będzie bo wyjechała do Austrii pojeździć na nartach mówi że to już koniec sezonu. Totalna hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syndrom sztokholmski? Przecież nauczyciele wzięli uczniów jako zakładników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
48 proc. Polaków nie popiera strajku nauczycieli - daremne wasze podJUDZANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądam FB i również zdjęcia które są tam wrzucane przez moich byłych i obecnych nauczycieli Pozazdrościć wczasów. Choć moja mama i tata pracują nie stac nas na Egipt Indie czy nawet Hiszpanię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu "obiektywne" dziennikarstwo. Czemu miał służyć ostatni akapit? Przemycaniu własnych poglądów autora artykułu czy skierowaniu opinii publicznej przeciwko organizatorowi akcji? Panie Redaktorze, warto zapoznać się z preambułą Kodeksu Etyki Dziennikarskiej "zadaniem dziennikarzy jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii, a także umożliwianie udziału w debacie publicznej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dzieci maja zrobić, muszą popierać nauczycieli, bo ci są mściwi i ZEMSZCZĄ SIĘ ocenami i psychicznym znęcaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]UCZEŃ dla strajkujących MUSI BYC  POSŁUSZNY[/b] - w przeciwnym razie zetenpiarze rozjadą jego świadectwo i dalsza przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne, ale nich dzieciak idzie do szkoły i zacznie się uczyć a nie pikietowć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarzom się nie chce uczyć i dla tego nie chcą egzaminów zdawać, bo wiedza że nie zdadzą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialam protest doroslych mieszkancow Pulaw popierajacych nli. Bylo to w telewizji pulawskiej. Tez bylo z 50 osob. A ile osob mieszka w miescie? Ilu uczniow sie uczy? Na strajku 50 osob. Czy to jest poparcie uczniow i mieszkancow? Redaktorze co pan wypisuje Smiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nauczyciele, nie słuchajcie hejterów! Pierwsza solidarna i odważna grupa zawodowa, która nie chce żenująco zarabiać. Inni wciąż się boją. Wstyd, że państwo polskie ceni wyżej bezrobotnych z piątką dzieci od pracujących nauczycieli i urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk trwa od dziewięciu dni ale jak widać nie przynosi zamierzonego skutku dla jego inicjatorów.. W dniu wczorajszym przeczytałem wypowiedź żony pana Frasyniuka jak to jechał do nauczycieli wspierać ich w dalszej walce bo duża część miała zamiar przerwać strajk. Pomijam to że wypowiedź tej pani charakteryzowała się podżeganiem do buntu społecznego przeciw władzy co jest w naszym prawie karalne . W dniu dzisiejszym głos zabrał były nasz pierwszy prezydent który również jest nie zadowolony z przebiegu tej sytuacji. Nie mam wątpliwości w takiej sytuacji że nauczyciele zostali popristu wykorzystani przez totalną opozycję do wprowadzeniu niepokojów społecznych i porozumieniu Polaków tuż przed wyborami. Kwota 1000 zł to kwota zaporowa a negocjacje do których podchodzi ZNP z rządem to tylko czysta fikcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1968 roku grupa ok. 90 "apolitycznych" obywateli Czechosłowacji zaprosiła Armię Czerwoną do przywrócenia demokracji ludowej. Może to jest dobry kierunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanko,dlaczego nauczyciele maja funduszz socjalny w wys 3000 zł rocznie a inne grupy 1200 zł. Czy to przywilej z czasów komuny??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech bachorki lepiej się wezmą za naukę a nie za pakiety które nic nie znacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłem uczniem to też lubiłem jak była laba. A w sprawie nauczycieli przewiduję, że swoimi ostatnimi medialnymi wyczynami przygotowują bata na własne grzbiety. Już teraz było dużo uczniów, którzy sprawiali kłopoty wychowawcze i trudno było nad nimi panować. A co będzie teraz? Wcale się nie zdziwię jak będą wyzywać nauczycieli od krów i świń, będą muczeć i kwiczeć na lekcjach. No bo skoro sami dają im takie wzorce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syndrom sztokholmski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla organizatora akcji i nauczycieli. Całym sercem z Wami. Nie przejmujcie się hejtem ze strony niedouczonych prostaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ten dzieciak pisze? Młody chłopak wciągnięty w komusze środowisko, krzyczy o nowej edukacji, a nie rozumie, że to właśnie jego nauczyciele, czerwone ryjki, bronią skostniałego systemu i nie chcą zmian tylko kasę... Ehh.. Chłopczyk, zaparz sobie rumianku i do książek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądam FB i również zdjęcia które są tam wrzucane przez moich byłych i obecnych nauczycieli Pozazdrościć wczasów. Choć moja mama i tata pracują nie stac nas na Egipt Indie czy nawet Hiszpanię.
Przykro mi że masz tak nieudolnych rodziców którzy biorą jeszcze na dodatek na Ciebie 500+ co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...