Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: W środę otwarcie nowej części ul. Norwida

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 r. o 16:58 Powrót do artykułu
Ciekawe kto będzie miał przyjemność promowania własnego ego i przetnie wstęgę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno gwiazda dnia bedzie Bożena Krygier Przewodnicząca Rady Miasta Puławy gwiazda co  chodzi w butam na obcasach,,szpilkach"lecz nie potrafi z nich chodzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, gdzie Pan dyrektor widzi tam betonowe bariery. Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to nie będzie oficjeli, a ja myślałem że tak długo to wszystko trwa bo wszyscy ważni nie mogą się dogadać kto będzie przecinał wstęgę i kto jest godzien pokazać swoją,,bużkę''przed kamerą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel wraca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzycho-tak jak Ty pisać analfabeto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vinetou
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co bedzie się działo na skrzyzowaniu z Sieroszewskiego, już teraz był problem z wyjazdem od strony szkoły. jednym skrócili drogę , za to innym wydłuzyli czas wyjazdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łolaboga, kup se helikopter  I broń boż nigdy nie zjeżdzaj z lubelskiej w Norwida bo staniesz się takim samym oprawcą jak ci o których piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo merytorycznie ... jestem pod wrażeniem twojej "inteligencji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otworzyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...