Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: W szpitalu jest źle, ale nie gorzej niż było

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2019 r. o 23:28 Powrót do artykułu
" Nie twierdzę, że jest to wina dyrektora" - pani radna na jakiś zabieg się szykuje i dyrektorowi w duuupencję włazi? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę tylko dyrektor Rybak został sprowadzony do LPU przez pisiaków jako zbawca i lekarstwo na dług szpitala, który wtedy wynosił 60 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było 60 mln długu, jest 80 mln zł, a podobno wystarczy nie kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moim zdaniem zły stan finansów jest skutkiem, a ja mam zamiar zająć się przyczyną. Zdiagnozować ją i naprawić, czyli zrobić to, co w takiej sytuacji należałoby zrobić w każdym innym przedsiębiorstwie. Uważam, że częściowo udało mi się już taką diagnozę wystawić, czego dowodem jest przygotowana przeze mnie koncepcja funkcjonowania szpitala. Gdybym nie wiedział, co należy zrobić, nie wygrałbym konkursu na dyrektora." No zadłużył szpital na kolejne 20 mln. Medal mu dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Zarządzaniem zajmuję się od 20 lat. Mam taki dar, taką zdolność. " - to już wiemy, że chodziło o zdolność do zadłużania szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieście władztwo tego szpitala na Uniwersytet Medyczny w Lublinie 
  • powstaną kliniki katedry będzie mozliwość tworzenia razem z UMCS kierunków w wydziale zamiejscowym. 
  • szpital przejdzie remont 
  • będzie zakupiony sprzęt
  • powstaną nowe oddziały zapewne
  • i będą lekarze przyjeżdzać z innych części kraju pooperować sobie lub kogoś czegoś nauczyć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zadaniem dyrektora będzie także spowodowanie, aby placówka miała płynność finansową. Oczekujemy, że pierwsze efekty pracy będą widoczne za miesiąc - mówi wicestarosta." (2 lipca 2015) - panie Godliński coś długo ten miesiąc trwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenie dla człowieka z extra chromosomem w DNA - Brak progresu to regres - TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy Śliwiński. Już i tam się się przyssał i stosuje teraz swoje wyuczone w teatrze gadki. Byle nie urazić władzy? " Nie jest dobrze nie jest źle" . Za co ty bierzesz tam pieniądze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor otrzymuje od starostwa wysokie nagrody. Przy takim zadluzeniu szpitala naleza sie dyrrektorowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tworzy się pseudo oddziały bez lekarzy mam na myśli oddział Laryngologi defaco nie matego oddziału lekarz jest tylko w czwartek śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybak to świetny Dyrektor, zaangażowany. Gdyby nie on ten Szpital by utonął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...